Інтерфакс-Україна
15:24 09.08.2013

Екс-ректор Податкової академії Мельник не витримав повідомлення про намір його арешту - адвокат

1 хв читати

Адвокат екс-ректора Податкової академії Петра Мельника Руслан Місюна вважає, що його підзахисний психологічно не витримав ситуації з можливим узяттям його під варту.

"Просто його довели, він не витримав, спрацював людський фактор", - повідомив він в інтерв'ю агентству "Інтерфакс-Україна".

За словами Р.Місюни, в четвер слідчий повідомив П.Мельнику про клопотання щодо запобіжного заходу на взяття під варту. Таке рішення слідчий прийняв, на думку адвоката, ґрунтуючись на дезінформації, поширеній раніше журналістами.

"Хтось зводить із П.Мельником рахунки, використовуючи правоохоронні органи та суд", - вважає адвокат.

Р.Місюна також поінформував, що у п'ятницю Печерський райсуд Києва розгляне клопотання слідчого про зміну П.Мельнику запобіжного заходу на взяття під варту.

Як повідомлялося, колишній ректор Податкової академії П.Мельник утік з-під домашнього арешту, позбувшись електронного браслета. МВС оголосило його в розшук.

П.Мельника затримали 27 липня співробітники Головного управління внутрішньої безпеки Міністерства доходів і зборів спільно з ГУБОЗ МВС України. Він вимагав та отримав від двох українців хабара в розмірі 40 тис. і 80 тис. грн за вступ їхніх родичів до свого вишу.

ОСТАННЄ

Українська енергосистема отримає додаткову допомогу від іноземних партнерів, приватних донорів та МЗС України

У Києві вночі розпочинають відновлення теплопостачання для 3260 будинків - мер

В Ірані повідомили про понад 3 тис. жертв заворушень

Келлог може відвідати Україну найближчими тижнями

З Польщі до Києва їде 400 генераторів різних типів - посол

Громадянка України затримана в Берліні на підозрою в шпигунстві на користь РФ

Голова МЗС Данії Расмуссен: Відмова Трампа від застосування військової сили в Гренландії позитивна, але проблема не зникла

Туреччина, Індонезія, Єгипет, Саудівська Аравія, Пакистан, Йорданія, Катар і ОАЕ заявили про рішення вступити до Ради миру Трампа

Збитки від застрахованих катастроф у 2025 р. склали $129 млрд, з яких 78% припадає на США

В Офісі президента немає опалення і просять не використовувати електрообігрівачі – радниця керівника

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА