Інтерфакс-Україна
16:24 13.06.2013

"Iндар" поставить МОЗ 6,8 млн пiгулок протитурберкульозного препарату

2 хв читати

ПрАТ "Iндар" (Київ), єдине українське пiдприємство з повним циклом виробництва iнсулiнiв, виграло тендер Мiнiстерства охорони здоров'я на постачання 6,798 млн пiгулок препарату для боротьби з туберкульозом - циклосерину.

Як повiдомили агентству "Iнтерфакс-Україна" в компанiї, "Iндар" поставить препарат за цiною 6 грн за одну пiгулку.

У 2012 роцi, коли ПрАТ "Iндар" не брало участi в держзакупiвлi, МОЗ закуповувало циклосерин за цiною 8,65 грн за одну пiгулку.

"Пропозицiя "Iндару" дала змогу МОЗ України заощадити в 2013 роцi на циклосеринi понад 10,8 млн грн", - зазначають у компанiї.

Як повiдомлялося, "Iндар" ранiше заявив про плани розпочати розфасовку на своїх потужностях препаратiв проти СНIДу та туберкульозу одного з мiжнародних виробникiв.

ПрАТ "Iндар" (Київ) у 2012 роцi скоротило чистий прибуток у 12,6 разу порiвняно з 2011 роком - до 267 тис. грн, чистий дохiд скоротився на 15,7% - до 108,082 млн грн, валовий прибуток зрiс на 29% - до 45,527 млн грн.

У 2012 роцi держава повнiстю вiдновила контроль над пiдприємством, втрачений у 2008 роцi, коли держчастку 70,7%, що належала ГАК "Укрмедпром", було продано компанiї Storke Holdings Limited (Белiз). На кiнець четвертого кварталу 2012 року 70,7% акцiй пiдприємства належали ДАК "Укрмедпром", 21,1% - ПрАТ "ВДЦП".

ПрАТ "Iндар" було створено за рiшенням Кабiнету Мiнiстрiв у 1997 роцi на базi Київського м'ясокомбiнату. 70,7% його акцiй належали державi в особi Фонду держмайна, 29,3% - ВАТ "Київський м'ясокомбiнат".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Міносвіти: 19 закладів освіти отримали сучасну агротехніку в межах проекту з JICA

Рада надала право центрам рекрутингу ЗСУ вести реєстр призовників

У Києві чоловік підпалив відділення Укрпошти, вважаючи, що допомагає СБУ

Ветерани можуть стати рушієм повоєнного економічного зростання України та основою нових еліт, вважає Залужний

Міністр оборони Великої Британії оголосив про інвестицію 600 млн фунтів стерлінгів на ППО для України

Росіянина, який катував цивільне населення під час окупації Липецької ОТГ, заочно засуджено до 12 років ув’язнення

Зеленський: Путін вірить лише в силу та гроші, тому російські активи можуть і повинні бути використані для захисту від агресії Росії

Україна, Молдова та Нідерланди першими підписали Конвенцію про компенсаційну комісію для України

СБУ та Нацполіція затримали одну із керівниць окупаційного Центру зайнятості "ДНР"

Освітній омбудсмен Лещик: у нас освіта відділена від релігії, я до цього ставлюся досить жорстко

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА