Інтерфакс-Україна
23:34 17.10.2025

Зеленський зателефонував кільком європейським лідерам після зустрічі з Трампом

1 хв читати

Президент України Володимир Зеленський після зустрічі з президентом США Дональдом Трампом зателефонував кільком європейським лідерам.

"Зустріч Трампа та Зеленського завершена. Зеленський зараз проводить телефонну конференцію з кількома європейськими лідерами, щоб надати їм оновлену інформацію", - повідомив у соцмережі Х кореспондент видання Axios Барак Равід.

Джерело: https://x.com/BarakRavid/status/1979281264344469524

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Центр єдності відкриється у Стокгольмі

Оновлення євроінтеграційних вимог щодо нацменшин змінило їх несуттєво – віцепрем'єр Качка

Рада церков: російський обстріл Києво-Печерської лаври є черговим злочином проти християнства і духовної спадщини України

Окупанти обстріляли міста і села Сумської області 30 разів за добу, 2 загиблих – ОВА

Результати ще трьох сесій НМТ розміщено в персональних кабінетах – УЦОЯО

Свириденко: уряд підтримує відкритий діалог для врегулювання проблемних питань сімей полонених і зниклих військовослужбовців

На Дніпропетровщині внаслідок російських атак поранено одну людину, ворог понад 10 разів обстріляв два райони

Сили безпілотних систем уразили за добу 1479 ворожих цілей

Росіяни атакували маршрутку в Херсоні: внаслідок удару дрона загинув чоловік, ще двоє постраждали, серед них водій

Четверо дітей та 19 дорослих постраждали в Харківській області внаслідок обстрілів протягом доби

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА