Інтерфакс-Україна
16:06 31.07.2025

В ОСУВ "Хортиця" спростували російську заяву про захоплення Часового Яру

2 хв читати
В ОСУВ "Хортиця" спростували російську заяву про захоплення Часового Яру
Фото: https://t.me/DeepStateUA/

Речник Оперативно-стратегічного угруповання військ "Хортиця" Віктор Трегубов спростував російський фейк про захоплення міста Часів Яр у Бахмутському районі Донецької області.

"Це просто черговий російський вкид на рівному місці", - сказав речник у коментарі агентству "Інтерфакс-Україна" у четвер.

Раніше міноборони РФ заявило про повну окупацію міста Часів Яр. Карта DeepState на цей момент показує, що південну частину міста росіяни не контролюють.

Як пояснили у DeepState у цей же день пізніше, ворог не окупував Часів Яр, а лише провів чергову акцію "флаговтику" в тилу Сил Оборони. "Сьогодні з'явилося відео, де ворог ставить прапори у мікрорайонах Шевченко та Цех №2, але окупанти не мають контролю над містом та над тими місцями, де це робили", - наголосили у DeepState у повідомленні в телеграм-каналі.

Зазначається, що за останні два місяці ворогу вдалося буквально трохи просунутися з північного сходу та сходу до мікрорайону Шевченко - і все. "Решта подій - це банальне проникнення в тил в темну пору з плащами і підіймання прапорів у світлу пору. Більшість з тих "флаготикерів" вже мертва, адже це акція в один кінець", - йдеться у повідомленні.

"Про контроль Сил оборони над містом підтверджують як офіцери оперативно-тактично рівня, так і прості бійці 24-ї ОМБр, які тримають найважчу ділянку міста", - наголосили у DeepState.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Трамп: між Зеленським та Путіним величезна ненависть, та вони зараз на тому етапі, коли потрібно укласти угоду, якщо вони не дурні

Пакет підтримки на EUR90 млрд покриє дві третини фінансового розриву України, оціненого МВФ – Домбровскіс

Мінсоцполітики розробляє проєкт Стратегії збереження зв’язку з українцями за кордоном

Зеленський і Трамп зустрінуться у Давосі в четвер – ЗМІ

Це страшна трагедія для українських енергетиків – ДТЕК про загибель Брехта

Зеленський зараз у Києві - радник

Трамп у Давосі: переконаний, що Путін хоче підписати угоду, Зеленський також хоче припинити цю війну і ми з ним сьогодні зустрінемося

Трамп: Україна була зіницею ока для Путіна, те, що сталося, –жахливо

Трамп: війна в Україні не почалася, якби президентські вибори у США у 2020 році не були сфальсифіковані

Брехт загинув на одному з атакованих РФ об’єктів, де особисто керував відновлювальними роботами – "Укренерго"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА