Інтерфакс-Україна
18:59 15.03.2025

Нацгвардійці відбили штурм росіян на Часів Яр, знищено або уражено щонайменше 10 одиниць техніки

1 хв читати
Нацгвардійці відбили штурм росіян на Часів Яр, знищено або уражено щонайменше 10 одиниць техніки
Фото: НГУ

Бійці Національної гвардії відбили штурм росіян на Часів Яр, щонайменше 10 одиниць техніки було знищено або уражено, повідомив командувач НГУ Олександр Півненко.

"Понад два десятки одиниць техніки, включно з бойовими машинами десанту, висунулись у бік Часового Яру. Зустріч була "гарячою": наші піхотинці, артилерія та дронові екіпажі влаштували окупантам справжнє пекло на колесах", - написав він у телеграм у суботу.

Щонайменше 10 одиниць техніки було знищено або уражено. Деякі окупанти встигли спішитися, але їх наздогнали FPV-дрони.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Сили оборони відбили з початку доби 183 ворожі атаки – Генштаб

Зовнішнє електропостачання ЗАЕС відновлено після 15-годинного відключення – МАГАТЕ

Кабмін прогнозує зростання ВВП України на 1,3% або 4,5% в залежності від сценарію

Евакуацію 2907 цивільних з прикордонних районів здійснено в Сумській області з початку року – ОВА

Україна залишатиметься головним пріоритетом ЄБРР – щорічні збори

Є накопичення транспортних засобів на українсько-польському кордоні, вільно на ПП Смільниця та Нижанковичі

Росіяни поцілили у маршрутку в Запорізькій області: загинув 56-річний водій

У Запоріжжі число постраждалих від російського обстрілу збільшилось до трьох людей

На Херсонщині за суботу поранено семеро цивільних від російських атак – прокуратура

З початку року вже облаштовано 820+ км антидронового захисту логістичних маршрутів – міністр Федоров

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА