Інтерфакс-Україна
11:57 05.05.2025

Платформа United24 зібрала вже понад 56 млрд грн на підтримку України

1 хв читати
Платформа United24 зібрала вже понад 56 млрд грн на підтримку України

Державна фандрейзингова платформа United24 зібрала понад 56 млрд грн на підтримку України за три роки своєї роботи, повідомив президент України Володимир Зеленський.

"Це не просто цифра – це доказ того, що у прагненні до спільної мети мільйони людей здатні на неймовірне. Нас єднає не географія, мова чи походження – нас єднає віра. Віра, яка веде вперед і допомагає триматися перед лицем жорстокої та неспровокованої агресії. Кожен внесок, незалежно від розміру, – це крок до справедливості, крок до безпечного майбутнього України, яке ми творимо разом", - написав Зеленський в Телеграм у понеділок.

Наприкінці минулого року віцепрем'єр-міністр з інновацій, розвитку освіти, науки і технологій - міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров повідомив, що у 2024 році United24 зібрала понад 13 млрд грн, які пожертвували люди зі 137 країн. "Завдяки вам наші захисники отримали повітряні та морські дрони, роботизовані платформи та транспортні засоби, медики - машини швидкої допомоги та обладнання для порятунку життів. Ви допомагали нам відновлювати будинки, школи, мости та укриття. Ви допомогли врятувати тисячі життів. Ви змінюєте світ на краще і дозволяєте нам рухатися вперед", - відзначив він.

ОСТАННЄ

В Офісі Президента прокоментували повідомлення ірландських ЗМІ про дрони, які нібито намагалися перешкодити посадці літака Зеленського

Прем'єр-міністр Бельгії назвав три умови використання активів РФ на користь України

59% українців покладають відповідальність за корупційний скандал в енергетиці на уряд та президента – опитування

Заправкам "Лукойлу" за межами Росії продовжили до квітня ліцензію на функціонування без санкцій

Прем'єр-міністр Бельгії і канцлер Німеччини проведуть у п'ятницю термінову зустріч щодо плану використання заморожених російських активів - ЗМІ

Сили оборони відбили з початку доби 154 ворожі атаки - Генштаб

Рішення щодо нового керівника Офісу Президента буде ухвалено найближчим часом – Зеленський

Переговори української делегації в США продовжаться і Україна готова до будь-якого розвитку подій

Окупанти вдарили по Харкову, наслідки уточнюються

НР "Укренерго" на позачерговому засіданні створила комітет з етики та запобігання корупції

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА