Інтерфакс-Україна
20:20 17.04.2025

У Миколаєві зафіксовано приліт реактивного БпЛА невідомого типу

1 хв читати
У Миколаєві зафіксовано приліт реактивного БпЛА невідомого типу

В Миколаєві зафіксовано приліт реактивного безпілотника невідомого типу, на місці прильоту виникла пожежа, попередньо – без постраждалих, повідомив очільник обласної військової адміністрації Віталій Кім.

"Миколаїв. Приліт реактивного БпЛА невідомого типу. Попередньо без постраждалих. На місці пожежа, служби ліквідовують", - написав він у телеграмі у четвер.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Каракас витрачатиме доходи від продажу нафти на купівлю американської продукції - Трамп

Декларації без реальних гарантій лише створюють ілюзію прогресу до миру - голова євроінтеграційного комітету Ради

Запущено онлайн-портал для подання проєктів до Американсько-українського інвестфонду відбудови

ДТЕК пояснив помилку щодо терміну повернення е/е на Дніпропетровщині

У Запоріжжі поступово відновлюється водопостачання

Усі міські лікарні Дніпра повністю переведено на генератори - мер

Мобільний зв’язок на Дніпропетровщині та Запоріжчині працює в аварійному режимі через масштабне знеструмлення

Мобільний зв’язок через масштабне знеструмлення в Запорізькій області працює в аварійному режимі

Міненерго підтвердило, що внаслідок атаки РФ по енергетиці майже повністю знеструмлені Дніпропетровська і Запорізька області

"Укрзалізниця" перевела всі потяги в Дніпропетровській та Запорізькій області на резервну теплотягу

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА