Інтерфакс-Україна
20:54 24.01.2025

Окупанти помічені в центрі Великої Новосілки, але не контролюють усе селище

1 хв читати
Окупанти помічені в центрі Великої Новосілки, але не контролюють усе селище

Ситуація навколо селища Велика Новосілка Волноваського району Донецької області складна, російські окупанти фіксуються в центрі населеного пункту, повідомляють у телеграм-каналі проекту DeepState у п'ятницю.

"Ворог починає публікувати кадри з Великої Новосілки, водночас, маніпулюючи тим, що вони нібито взяли під контроль усе селище, що наразі не відповідає дійсності. У противника є успіх у просуванні на східних околицях, а також він зайняв невелику частину центральних вулиць населеного пункту", - йдеться в повідомленні.

Також за даними DeepState, ворог "намагається тиснути з півдня і з боку Времівки, застосовуючи величезну кількість ресурсів, зокрема піхоти і техніки".

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Українці мають сильніший емоційний зв'язок з батьківщиною, ніж жителі ЄС, – соцопитування

Україна з 22 червня переходить на застосування NCTS Фаза 6, ДМС попереджає про тимчасове закриття системи

Віцепрем'єр Кулеба повідомив про відкриття нової станції попередньої очистки на миколаївському водогоні

Рада розблокувала рішення про спрямування 1,56 трлн грн додвитрат з держбюджету-2026 на оборону

Голова Нацполіції: Ми готові до активної роботи з європейськими партнерами задля змін за стандартами ЄС

В Україну повернули тіла 522 загиблих українців

УПЦ (МП) оскаржила рішення Київської облради щодо діяльності церкви – адвокат

Ліквідовано канали продажу "трофейної" зброї, серед затриманих – військовий, айтішнік і колишня студентка хімфаку

Короткочасні дощі продовжать іти найближчими днями, лише ночі ставатимуть менш холодними

Росіяни вранці вдарили по Сумах, загинув цивільний чоловік – ОВА

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА