Інтерфакс-Україна
18:24 04.10.2024

На Київщині фіксується погіршення повітря - Мінприроди

1 хв читати

Помірне забруднення повітря фіксують на Київщині, небезпеки для людей не спостерігається, повідомила заступниця міністра захисту довкілля та природних ресурсів Вікторія Киреєва.

"Причинами погіршення якості повітря є перенесення запиленого повітря з району Каспію та дим від пожеж у південно-східних регіонах", - пояснила вона в ефірі телемарафону "Єдині новини" у п'ятницю.

За словами Киреєвої, основним забруднювачем є тверді частинки (пил). Підвищені концентрації забруднювача зафіксовано на всіх пунктах спостереження, проте рівень залишився в межах, безпечних для здоров'я людей.

Заступниця міністра порекомендувала жителям столиці уникати тривалого перебування на вулиці в районах із підвищеним рівнем забруднення, особливо в зонах з інтенсивним рухом транспорту. Для додаткового захисту також рекомендується використовувати респіратор або маску.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський висловив співчуття в зв'язку з трагедією у Ванкувері

У тиждень Великодня пасажиропотік зменшився на 20% - дані Держприкордонслужби

На Нікопольщині від ворожих обстрілів постраждала літня жінка, є пошкодження цивільної інфраструктури

На фронті за добу відбулося майже 70 боїв, найбільше на покровському напрямку

Бійці "Азову" взяли в полон трьох російських окупантів на торецькому напрямку

Волц: Угода з копалин буде укладена найближчим часом

Єврокомісар з питань оборони вважає, що заборона вступу України до НАТО полегшує Росії планування агресії

Рубіо заявив, що наступний тиждень стане вирішальним у переговорах щодо досягнення миру в Україні

Зеленський заслухав доповідь Сирського щодо ситуації на фронті

Кількість загиблих внаслідок вибуху в іранському порту Бандар-Аббас зросла до 28 чоловік

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА