12:43 22.09.2024

Порошенко передав ЗСУ ще три комплекси "Ай-Петрі"

1 хв читати
Порошенко передав ЗСУ ще три комплекси "Ай-Петрі"

Народний депутат України, лідер партії "Європейська солідарність", бізнесмен Петро Порошенко передав у розпорядження Головного центру протидії засобам технічної розвідки Генштабу Збройних сил України ще три комплекси "Ай-Петрі", повідомляється на сайті політсили в неділю.

"Комплекси протидії технічним розвідкам передали в максимальній комплектації - не тільки з новими пікапами, а й із шестикупольним РЕБом... "Ай-Петрі" на десятки кілометрів лінії бойового зіткнення захищає наші підрозділи від російської гидоти - "Орланів", "Суперкамів", "Ланцетів", "Мавіків" і навіть від FPV-дронів. Прикривають насамперед арту і пункти управління, захищають частини і під час оборони, і під час наступу", - розповів Порошенко.

За його словами, технологічність війни змушує постійно вдосконалюватися. "Щотижня ми модернізуємо комплекси, і з кожним нововведенням вони виконують ширше коло завдань. "Ай-Петрі" - найефективніший засіб протидії технічним розвідкам, який стоїть на озброєнні ЗСУ. Це наш внесок у технологічність армії та обороноздатність країни", - зазначив бізнесмен.

У "Євросолідарності" повідомляють, що Порошенко інвестував 200 млн грн у розробку системи протидії технічним розвідкам "Ай-Петрі" в листопаді 2023 року, після чого було налагоджено їхнє виробництво. На фронті нині працюють десятки цих комплексів.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА