Інтерфакс-Україна
13:25 30.08.2024

США вже долучилися до розслідування причин катастрофи F-16 - Олещук

1 хв читати
США вже долучилися до розслідування причин катастрофи F-16 - Олещук

Українські військові фахівці та фахівці зі США вже ведуть спільну роботу зі з'ясування причин авіакатастрофи з літаком F-16, який пілотував льотчик-винищувач Олексій Месь 26 серпня, повідомив командувач Повітряних сил Збройних сил України генерал-лейтенант Микола Олещук.

"Ми з'ясовуємо причини авіаційної катастрофи. Ніхто нічого не приховував і не приховує! Усе вище керівництво одразу отримало доповідь про катастрофу. Отримали попередній звіт і партнери зі США, які вже беруть участь у розслідуванні причин", - написав він у телеграмі у п'ятницю.

Олещук наголосив, що Україна в день наймасштабнішого обстрілу втратила підготовленого пілота, втратила F-16, "але ми не втратили людяності та віри в перемогу".

Командувач ПС ЗСУ запевнив, що вже проводиться детальний аналіз, триває розслідування. "Маємо ретельно розібратися, що сталося, які обставини, чия відповідальність. І це буде зроблено", - написав він, зазначивши, що інформація про такі інциденти не може видаватися миттєво в публічний простір і не може деталізуватися для медіа. "Війна в країні", - наголосив він.

Раніше повідомлялося, що Міністерство оборони України створило спеціальну комісію для з'ясування причин катастрофи F-16 26 серпня.

ОСТАННЄ

Повідомлення про звільнення отримали понад 600 співробітників "Голосу Америки" - ЗМІ

На Прикарпатті знайдено 5-річного хлопчика, якого шукали понад 3 доби - ДСНС

Ворог обстріляв центральний район Херсона, є постраждала та пошкодження

РФ вчергове атакувала об'єкти енергетики на Полтавщині, зафіксовані уламки на відкритих територіях та постраждалий

Ізраїль повідомив про загибель ще одного командира КВІР, що відповідав за запуск дронів

Росіяни обстрілювали Нікополь та дві громади Дніпропетровщини, пошкоджена інфраструктура та ЛЕП

Окупанти обстріляли 11 населених пунктів Запорізької області, одна людина постраждала

Окупанти за добу втратили 1060 осіб та 116 од. автотехніки - Генштаб

21 червня: Яке сьогодні свято, все про цей день

У МВС пояснили, чи загрожує позбавлення водійських прав за ввімкнення аварійної сигналізації "на подяку"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА