Інтерфакс-Україна
17:52 03.11.2025

За підтримки ООН на Чернігівщині облаштовано 5 домівок для переселенців, ще 9 - у роботі

1 хв читати
За підтримки ООН на Чернігівщині облаштовано 5 домівок для переселенців, ще 9 - у роботі
Фото: https://t.me/chernigivskaODA/

За підтримки Управління Верховного комісара ООН у справах біженців (УВКБ ООН) в Україні у Новгород-Сіверській громаді на Чернігівщині облаштовано 5 домівок для постраждалих від російської агресії, ще 9 будинків наразі у роботі, повідомив очільник обласної військової адміністрації В"ячеслав Чаус за підсумками візиту у Чернігів представниці УВКБ ООН в Україні Бернадетт Кастель-Голлінгсворт.

"Уперше з візитом у Чернігові на посаді представниці УВКБ ООН в Україні Бернадетт Кастель-Голлінгсворт. Відновлення житла, грошові виплати нашим людям, інвестиції в освіту і медицину - в усіх цих сферах ще з 2022 року допомагає УВКБ ООН", - написав він у телеграм-каналі у понеділок.

Чаус повідомив, що окремо "подякував за підтримку внутрішньо переміщених осіб – це і модульні будинки для них, і ремонт приватних осель. Уже вдалося облаштувати 5 домівок у Новгород-Сіверській громаді, ще 9 будинків якраз у робот".

"І ще - саме УВКБ ООН профінансувало допомогу на дрова для мешканців прикордоння - понад трьом тисячам домогосподарств. Дякую!", - додав Чаус.

Він також поінформував про стан справ в області. Зокрема, розказав про те, що РФ продовжує атакувати обʼєкти енергетики, а також - теплопостачання, бізнес і цивільну інфраструктуру.

"Радий знайомству з Бернадетт Кастель-Голлінгсворт. Сподіваюся на подальшу співпрацю", - резюмував Чаус.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Паліса: кожна бригада на лінії зіткнення щомісяця отримуватиме визначену кількість мобілізованих

Зеленський анонсував новий порядок розподілу особового складу між бойовими бригадами

Зеленський вивів Єрмака зі складу РНБО та Ставки Верховного головнокомандувача

Питання керівника "Оператора ГТС України" вирішуватиме оновлена наглядова рада – Мінекономіки

Молдова денонсувала угоду з РФ про культурні центри

Трамп отримав "Премію миру" та медаль FIFA

Представники Херсонської ОВА та МВС обговорили ліквідацію наслідків російських ударів по Херсонській ТЕЦ

Малюк доповів Зеленському про результати СБУ в протидії російським окупантам

В Україну за посередництвом Меланії Трамп вдалося повернути 7 дітей з ТОТ – омбудсмен

На НВМК висадили частину майбутньої Алеї дубів на честь полеглих воїнів - Мінветеранів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА