Інтерфакс-Україна
19:45 19.11.2025

Харківська міськради спрямувала ще 10 млн. грн на потреби Сил оборони

1 хв читати
Харківська міськради спрямувала ще 10 млн. грн на потреби Сил оборони

Харківська міська рада на позачерговій сесії у вівторок ухвалила рішення про збільшення видатків на допомогу військовим частинам та спеціальним органам із правоохоронними функціями.

"Йдеться про додаткові 10 млн грн, які спрямовані на потреби українських захисників за рахунок перерозподілу раніше затверджених призначень", - повідомляє пресслужба Харківської міськради з посиланням на департамент бюджету і фінансів.

Загалом з початку повномасштабного вторгнення РФ Харківська міська рада скерувала на потреби Сил оборони України понад 1,8 млрд грн, у тому числі десятки одиниць спеціальної техніки.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Гуляйполе й Мирноград не перебувають під контролем росіян - ЦПД

Співрозмовники Зеленського узгодили, що ключовим питанням є конкретні і чіткі гарантії безпеки для України – Туск

Посадові оклади соцпрацівників з 1 січня зростуть у 2,5 рази – міністр

Одна людина загинула і 14 постраждали внаслідок масованих ракетно-дронових атак у Київській області – Нацполіція

Двоє цивільних постраждали внаслідок ворожих атак у Дніпропетровській області

Прем’єр-міністр Канади оголосив додаткову економічну допомогу Україні на $2,5 млрд

Зеленський прибув до Канади

Кількість постраждалих внаслідок ракетно-дронової атаки на Київ зросла до 32 - Кличко

Льодову арену у Білій Церкві пошкоджено внаслідок ворожої ракетно-дронової атаки - НОК

Зеленський на шляху до Трампа в США зупиниться в Канаді для розмови з Карні та лідерами Європи

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА