15:02 25.12.2024

Роботи на водогоні, що забезпечує Слов'янськ і Краматорськ, триватимуть приблизно до 20 січня

2 хв читати

Ремонтно-відновлювальні роботи на водогоні, що забезпечує міста Слов'янськ, Краматорськ, Костянтинівка та Дружківка Донецької області, триватимуть орієнтовно до 20 січня, воду в цих містах наразі подають за графіком, повідомив голова Донецької обласної адміністрації Вадим Філашкін.

"Роботи зараз тривають. Орієнтовно до 20 січня вони ще триватимуть. Дуже важкий прорив. Воду в таких містах великих, як Краматорськ, Слов'янськ, Дружківка, Костянтинівка подають за графіком. У місті Костянтинівці ми підвозимо воду, тобто критичного стану з постачанням води зараз в області немає", - розповів Філашкін в ефірі національного телемарафону в середу.

За його словами, без електропостачання залишаються майже 130 населених пунктів у Донецькій області. "Тільки за минулу добу наші енергетики відремонтували 14 населених пунктів і дали світло 4 тис. людей. Тобто наші енергетики роблять усе можливе і неможливе, щоб відремонтувати повністю електромережі, які ворог руйнує щодня", - повідомив Філашкін.

18 грудня Філашкін повідомив, що на обох нитках Другого донецького водогону, який забезпечує водою Слов'янськ, Краматорськ, Костянтинівку та Дружківку, нещодавно сталися пориви в районі річки Казенний Торець. Через погодні умови та важкодоступність місць поривів ремонт був значно ускладнений і для пошуку місць поривів довелося залучати водолазів ДСНС. На час ремонтів було прийнято рішення відновити роботу водогону в аварійних умовах.

Раніше робота водогону неодноразово переривалася через обстріли з боку російських окупантів, проте через кілька днів його роботу відновлювали.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Будь-яка мирна угода означатиме для Укаїни територіальні поступки - Рубіо

Маск обвинувачує Україну у причетності до кібератаки на його соцмережу X

Втрати ворога на Покровському напрямку становлять 352 одиниці живої сили - Генштаб

З початку доби Сили оборони відбили 126 ворожих атак - Генштаб

РФ почала поширювати серед повстанців у Сирії сепаратистські методички про "захист російського населення" - джерела в ГУР

Очільник Київської МВА вимагає звільнити міських чиновників-фігурантів розслідування земельної корупції

Сибіга обговорив з британським колегою шляхи до миру та довгострокову безпеку України

Застосовано запобіжний захід ще до одного підозрюваного у справі про розкрадання коштів при створенні системи "ДЗВІН"

Створена кооординаційна рада для забезпечення рівних умов для бізнесу у портах

Стармер у розмові з Трампом виразив надію на відновлення допомоги США Україні

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА