10:54 25.01.2025

Президент Сербії заявив, що не запроваджуватиме санкції "ні до Росії, ні до інших друзів"

1 хв читати
Президент Сербії заявив, що не запроваджуватиме санкції "ні до Росії, ні до інших друзів"

Президент Сербії Александар Вучич заявив, що поки він на посаді, він не запроваджуватиме санкції проти Росії або "інших друзів", повідомила державна телерадіокомпанія РТС.

"Я не буду запроваджувати санкції ні до Росії, ні до інших друзів", - сказав він на мітингу в місті Ягодина.

Вучич виступив за братерські та дружні відносини з Росією та Китаєм.

Він також заявив, що найближчими днями поговорить із Володимиром Путіним, щоб урегулювати ситуацію із санкціями США щодо сербської нафтової промисловості.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

На ЧАЕС продовжуються роботи з гасіння осередків тління та часткового розкривання конструкцій конфайнменту

Європейські лідери зустрінуться в Лондоні 2 березня для обговорення оборони - Туск

Обмеження е/е для промспоживачів у середу заплановано всього на три вечірні години доби – "Укренерго"

Кабмін призначив Коновалову заступником міністра освіти і Кісь головою Нацфонду досліджень

Рада розширила можливості спецзакладів загальної середньої освіти для реабілітації осіб з особливими потребами та військовослужбовців

Кабмін продовжив дію відстрочок заброньованих працівників до 31 березня – Шмигаль

Умєров зустрівся з делегацією міжнародного об’єднання парламентарів United for Ukraine, обговорили плани на 2025р

СБС вразили ЗРК "Стріла-10М4" на Луганщині

Рада звільнила осіб, які перебували в місцях несвободи через агресію РФ, від сплати адмінзбору за оформлення паспорта

Міноборони ініціює укладання довгострокових контрактів з українськими виробниками озброєння

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА