12:35 19.01.2022

Останні 7 років стали найтеплішими за всю історію спостережень

1 хв читати
Останні 7 років стали найтеплішими за всю історію спостережень

У сімку найтепліших років на Землі увійшов 2021 рік, середньосвітова температура минулого року була на 1,11 градуса Цельсія вищою за доіндустріальні рівні 1850-1900 років.

Про це в середу повідомила Всесвітня метеорологічна організація (ВМО), яка веде систематичні спостереження за погодою та кліматом, пише Green Deal.

“2021 рік запам’ятається своєю рекордною температурою близько 50 градусів Цельсія в Канаді, яка може зрівнятися з показниками у спекотній пустелі Сахара в Алжирі, а також винятково сильними зливами та смертоносними повенями в Азії та Європі, посухою в районах Африки та Південної Америки”, – заявив генеральний секретар ВМО Петтері Таалас.

У ВМО наголосили, що «глобальне потепління та інші довгострокові тенденції зміни клімату, як очікується, продовжаться внаслідок рекордного рівня концентрації в атмосфері парникових газів, які утримують тепло».

Голова ВМО зазначив, що зміна клімату та пов’язані з погодою лиха чинять катастрофічний вплив на населення всіх континентів.

У першу трійку найтепліших років увійшли 2016, 2019 та 2020 роки.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

ВДЕ-генерація в Україні освоїла менше 10% придатних для неї територій – топ-менеджер Ощаду

Потужність офшорних вітряків у світі зросте на 19 ГВт у 2025 році - Rystad

ЄК допоможе Україні в закупівлі природного газу та розвитку відновлюваних газів – пакет підтримки

Vitagro експортувала першу партію біометану приблизно 68 тис. куб. м в Німеччину – компанія

Енергомитниця оформила першу декларацію для експорту біометану

"Укренерго" може спрямувати на борги на БР та перед виробниками "зеленої" е/е 12-13 млрд грн – глава компанії

"Галс Агро" планує експортувати біометан приблизно в кінці лютого – глава напрямку ВДЕ

Україна планує запозичити досвід Бразилії у виробництві біоетанолу

ДТЕК негайно розпочинає будівництво II черги Тилігульської ВЕС - СЕО

Дністровська ВЕС Elementum Energy уклала перший контракт на різницю ціни е/е на один рік

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА