Інтерфакс-Україна
11:28 22.02.2021

Зеленський анонсував нові маршрути "Інтерсіті" й запуск нового проекту приміських потягів City Express

1 хв читати
Зеленський анонсував нові маршрути "Інтерсіті" й запуск нового проекту приміських потягів City Express

Президент України Володимир Зеленський заявив про роботу над удосконаленням наявних маршрутів потягів "Інтерсіті", а також анонсував запуск нових маршрутів.

"Ми вдосконалюємо маршрути "Інтерсіті" й готуємо нові. Наша мета - щоб залізнична поїздка між містами тривала для українців максимум три-чотири години", - сказав він під час форуму "Україна 30. Інфраструктура" в понеділок.

Крім того, за його словами, готується новий проект приміських потягів City Express.

"Це інший, якісний, сучасний рівень приміського сполучення, який, зокрема, допоможе здолати проблеми з трафіком у великих містах. Перший етап проекту передбачає Київ, Харків, Дніпро", - зазначив президент.

За його словами, наразі вже стартувала розробка цього проекту щодо Харкова і Дніпра. Стосовно Kyiv City Express тривають переговори з потенційними партнерами.

"Відбуваються також переговори про залучення іноземного інвестора з подальшим розгортанням в Україні виробництва рухомого складу для залізниці", - додав він.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Кабмін ухвалив одноразову виплату 7,5-15 тис. грн соціально важливим ФОП та кредити на енергообладнання по "5-7-9" під 0%

Індекс українських акцій на Варшавській біржі зріс на 7,9% на новинах про мирні переговори

Голова енергокомітету наполягає на розірванні "Енергоатомом" договорів про продаж е/е від 14 січня, укладених до підвищення прайскепів

Партнери G7 з енергетичної підтримки України підтвердили надання заявлених і нових пакетів – Міненерго

Українським морським коридором перевезено 100 млн тонн зерна — Кулеба

ЄБРР покриє 60% ризику за кредитом Укрсиббанку на $17 млн для Yednist' Group

Житлові товариства можуть перезапустити в Україні через окремий закон - Шуляк

Товарообіг торговельних центрів Budhouse Group у 2025р збільшився на 27%, до 15,4 млрд грн

Попит на доставку у Glovo під час блекаутів зріс на 7,7%, кількість замовлень у Bolt Food – приблизно на 6%

"Укрзалізниця" отримала 2 тис. тонн високотехнологічних рейок Р-65 від японського виробника Nippon Steel

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА