11:50 23.12.2020

Український сервіс доставки Raketa стає Rocket і виходить на міжнародний рівень

2 хв читати
Український сервіс доставки Raketa стає Rocket і виходить на міжнародний рівень

Український сервіс доставки готової їжі з ресторанів Raketa змінює назву на Rocket і виходить на ринок Кіпру.

Як повідомила прес-служба компанії в середу, відсьогодні кур'єри Rocket починають возити замовлення в Нікосії - столиці Кіпру.

"У більшості країн такого слова, як "ракета", не існує. Тому було ухвалено рішення, зберігши те, що вже створено в Україні, розвиватися на нових ринках. Бренд Rocket буде зрозумілий у всьому світі й залишиться пізнаваний тут", - наводить слова директора з маркетингу сервісу Олега Любарца прес-служба.

Відповідно до прес-релізу, Кіпр став першою країною в рамках міжнародної експансії - Raketa планує покрити десять країн у 2021 році. Уже в березні компанія планує розпочати роботу в Нідерландах, а після - покрити ще низку європейських країн.

При цьому наголошується, що в Україні до кінця року Rocket запуститься в Кропивницькому, який стане 27-м містом і 18-м обласним центром у мережі компанії.

Компанія також зазначає, що айдентика сервісу після зміни назви збережеться. Крім того, зміна назви в Україні відбуватиметься поступово. Першими новий бренд помітять користувачі англомовної версії застосунку. Протягом декількох тижнів Rocket з'явиться на нових рюкзаках кур'єрів, а також їх фірмовому одязі.

Український сервіс доставки Raketa запустився в березні 2018 року в Дніпрі, 11 листопада 2019 року в Києві, розширюючи своє покриття у всій країні.

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА