Інтерфакс-Україна
14:05 12.03.2020

Компанія T.B. Fruit бізнесмена Тараса Барщовського виплатила 172 млн грн податків

1 хв читати
Компанія T.B. Fruit бізнесмена Тараса Барщовського виплатила 172 млн грн податків

За результатами 2019 року Група компаній T.B. Fruit в Україні перерахувала до бюджетів всіх рівнів 172 млн грн податків. Це на 63 млн грн більше, ніж за той же період 2018-го року.

Компанії Групи сплатили всі податки в повному обсязі.

Наразі підприємства Групи компаній T.B. Fruit є одними із найбільших платників податків у Львівській області.

"T.B. Fruit регулярно і в повному обсязі сплачує податки до бюджету України. Ми розуміємо важливість вчасної сплати податків, так як ми – свідома українська компанія, яка мріє про успішне майбутнє нашої країни, де зростають наші діти та онуки", – підкреслив Тарас Барщовський, засновник і власник Групи компаній T.B. Fruit.

До складу T.B. Fruit входять 7 заводів з переробки фруктів і овочів (Україна, Польща, Молдова), агрокультура, транспортно-логістичний, інжиніринговий бізнеси, компанія з виготовлення дерев’яних піддонів, а також власна торгова марка соків прямого віджиму Galicia.

T.B. Fruit – провідний виробник концентрованих соків в Європі, третій в світі виробник яблучного пектину. Українському споживачеві компанія відома по сокам прямого віджиму ТМ "Galicia". У планах компанії на 2020 рік - запустити потужності для шокової заморозки овочів, фруктів і ягід в Україні. Кожна 10-я пляшка соку в світі зроблена з фруктів і ягід, перероблених T.B. Fruit.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

ЄК дозволить Україні продовжити експорт сталі в ЄС, незважаючи на запроваджені обмеження

Оксі Банк збільшить статутний капітал на 35 млн грн шляхом емісії акцій

Потенційний "навіс" попиту на валюту за обмеженими наразі операціями у 2026-2027 рр. сягає $47 млрд - НБУ

Дві третини респондентів вважають що репліки брендів не є контрафактом, 62% мають досвід їх купівлі – опитування

ЄБА пропонує змінити правила ремонту вантажних вагонів та закликає скасувати граничні строки їх служби

Бізнес закликає Мінекономіки та Агенцію ДПП відкрити зміст угод про партнерство в URIF

НКРЕКП рекомендує держустановам та їх електропостачальникам припиняти дію договорів у разі неможливості їх виконання

Потреба України у зовнішньому фінансуванні на 2027р становить $43 млрд — Мінфін

Понад 3200 одиниць енергообладнання надійшло в Україну з початку 2026р, очікується ще понад 2 тис. – Міненерго

IFC може надати EUR42 млн на будівництво вітропарку ОККО на 189 МВт на Волині

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА