Інтерфакс-Україна
19:50 20.01.2020

Tesla купує ділянку біля Берліну для будівництва свого першого заводу в Європі

1 хв читати
Tesla купує ділянку біля Берліну для будівництва свого першого заводу в Європі

Американський виробник електромобілів Tesla Inc. домовився про придбання ділянки землі у передмісті Берліну, де він побудує свій перший європейський завод, повідомляє місцева влада.

Рада директорів Tesla дала згоду на підписання договору з федеральною землею Бранденбурґ про купівлю землі площею майже 300 га у комуні Грюнгайде, розташованій приблизно за 40 км на південний схід від Берліну, йдеться в заяві офіційного представника уряду федеральної землі Бранденбурґ Флоріана Енгельса.

Попередня вартість земельної ділянки становить EUR40,91 млн, але її може бути змінено за результатами незалежної оцінки.

Голова Tesla Ілон Маск у листопаді оголосив про плани побудувати в Німеччині перший європейський завод під назвою Gigafactory 4, на якому здійснюватиметься збірка електромобілів.

Очікується, що з літа 2021 року на підприємстві щорічно сходитимуть з конвеєра 150 тис. електрокарів Model 3 і Model Y. У перспективі обсяг виробництва має збільшитися до 500 тис. автомобілів на рік.

За повідомленнями ЗМІ, минулими вихідними у Грюнгайде майже 200 місцевих жителів вийшли на акцію протесту, побоюючись, що будівництво заводу може поставити під загрозу водопостачання та дику природу в навколишньому лісі.

Свій перший завод за межами США Tesla відкрила у Шанхаї. На початку січня компанія розпочала масові постачання електромобілів Model 3, вироблених на шанхайському заводі Gigafactory 3.

ОСТАННЄ

Ліцензування "Ростехнадзором" блоку ЗАЕС нікчемне і не несе правових наслідків – Міненерго

Світовий банк позичив Україні $196,3 млн під гарантії Японії за проєктом SURGE зміцнення фіскального управління

Громади затвердили 97% місцевих бюджетів на 2026 рік

Імпорт е/е в Україну збільшився удвічі завдяки падінню цін в країнах ЄС на різдвяні канікули – очільник "Укренерго"

НБУ оновив вимоги до внутрішнього аудиту на страховому, платіжному ринках та на ринку кредитних спілок

Perfect Group у 2025р ввела в експлуатацію понад 60 тис. кв. м житла

Аграрії в сезоні-2025 виконали прогноз по збору зернових культур на 94%, олійних – на 97,7%

Свириденко доручила Міненерго до кінця грудня надати план нарощення когенерації на 2026 рік

Україна в 2025р. зібрала 57,6 млн тонн зернових і 17,3 млн тонн олійних

Посилення захисту портів є стратегічним для роботи агросектору в 2026р. - ВАР

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА