17:38 27.06.2019

Huawei відкидає звинувачення в крадіжці інтелектуальної власності

2 хв читати
Huawei відкидає звинувачення в крадіжці інтелектуальної власності

Китайська телекомунікаційна компанія Huawei Technologies Co. відкидає звинувачення в крадіжці інтелектуальної власності після визнання американським судом її провини в незаконному привласненні секретів каліфорнійського стартапу CNEX Labs Inc.

"Спори щодо інтелектуальної власності є звичайною справою, - заявив директор із правових питань Huawei Сун Люпін. - Huawei була з обох сторін спорів. Ми вважаємо, що такі проблеми не повинні бути політизовані".

"Інновації та захист інтелектуальної власності є фундаментом успіху Huawei, - сказав він. - Жодна компанія не може стати ринковим лідером за допомогою крадіжки торговельних секретів. Ми виросли в лідера завдяки своїм інвестиціям".

Напередодні федеральний суд Техасу ухвалив рішення на користь CNEX, технологічної компанії, серед інвесторів якої Microsoft Corp. і Dell Technologies Inc.

CNEX звинуватила Huawei в крадіжці її розробок, які становлять комерційну таємницю, щодо технології зберігання даних на ПК, що дозволяє датацентрам управляти дедалі більшими обсягами інформації.

Юридичний спір між двома компаніями розпочався в грудні 2017 року, коли Huawei звинуватила Іжень Хуана, одного з засновників CNEX і колишнього співробітника Huawei, в крадіжці її секретів, подавши на нього до суду, пише The Wall Street Journal.

Адвокати CNEX подали зустрічний позов, заявивши, що Huawei направила свого інженера під виглядом потенційного клієнта для отримання секретної технічної інформації за проектом стартапу. Китайська компанія, у свою чергу, заявила, що жодних секретів вкрадено не було, і її інженер обговорював із менеджерами CNEX "продукти з відкритим вихідним кодом".

Джейсон Дін, який відповідає в Huawei за інтелектуальну власність, заявив, що розчарований рішенням американського суду.

Водночас компанія "зберігає віру в американську судову систему та продовжить захищати свої права", зазначив він.

Huawei є найбільшим світовим виробником телекомунікаційного обладнання і лідером у розвитку технології 5G.

Раніше цього року Huawei було внесено до чорного списку компаній, постачання американського обладнання яким можуть здійснюватися тільки на підставі спеціальних ліцензій.

Компанія Finite State, що працює у сфері кібербезпеки, раніше цього тижня оприлюднила дослідження, згідно з яким телекомунікаційне обладнання Huawei більш вразливе в разі хакерських атак, ніж обладнання її конкурентів.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

ICU погіршив прогноз зростання ВВП України у 2024 р. до 4,1% за покращення прогнозу інфляції до 6,4%

Фінансовий та операційний директори Ощадбанку перейшли в правління Сенс Банку

Зростання ВВП України за 3 міс.-2024 прискорилося приблизно до 4,5% - оцінка Мінекономіки

Кабмін продовжив чинний тариф на е/е для населення до 31 травня 2024 р.

Прем'єр: Пільгову ціну на газ продовжено до кінця літа, на світло - до кінця весни

НКЦПФР попередила ринок про ризик втрати ліцензій біржами ПФТС і УБ і запропонувала розглянути опцію створення нової біржі

НБУ відмовився в базовому сценарії від допущень щодо тривалості війни та повернув альтернативний сценарій

Майже три чверті роботодавців відчувають дефіцит кадрів і мають намір підвищити зарплату у 2024 р. - опитування ЄБА

Заступниця голови ОП Мудра: Конфісковані активи РФ необхідно спрямувати на відновлення і захист енергетики

Порт "Чорноморськ" відновив відвантаження агропродукції на експорт

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА