13:39 06.09.2018

У Києві відбулося укладення договору про реалізацію інвестиційного проекту з будівництва ВЕС у Херсонській області вартістю $450млн

2 хв читати
У Києві відбулося укладення договору про реалізацію інвестиційного проекту з будівництва ВЕС у Херсонській області вартістю $450млн

В адміністрації президента України в четвер відбулося укладення договору про реалізацію міжнародного інвестиційного проекту з будівництву комплексу вітрових електростанцій у Херсонській області за провідної ролі норвезької компанії NBT.

Як повідомив за підсумками укладення сторонами документа президент України Петро Порошенко, цей договір із будівництва вітропарку загальною потужністю 250МВт дасть змогу забезпечити практично половину потреб в електроенергії всієї Херсонської області.

Глава Української держави зазначив, що загальний обсяг інвестицій, передбачений цим договором, становить "майже $450млн".

"Українські реформи приносять результат у вигляді норвезьких інвестицій", - заявив П.Порошенко.

NBT розробляє вітряні електростанції на ринках, що розвиваються. Компанія має офіси в Осло (Норвегія), Лімассолі (Кіпр), Пекіні (Китай), Сінгапурі, Києві (Україна) та Карачі (Пакистан). Корпоративне управління та адміністрування розташовується в Осло, а технічні функції та закупівлі виконують у Пекіні та Сінгапурі.

NBT володіє 49% вітряної електростанції Linxi потужністю 100 МВт у Внутрішній Монголії, Китай. Ферма працює в спільному підприємстві з Datang, одним із провідних китайських підприємств. NBT і Datang мають рамкову угоду про розробку та будівництво до 1000 МВт енергії вітру в Китаї. Крім того, NBT володіє 33% вітряної електростанції Baicheng потужністю 49,5 МВт у провінції Цзілінь, Китай. Власником більшості є GanttCo China Power Limited.

Згідно з інформацією на сайті NBT, компанія придбала "Syvashenergoprom" у Херсоні, Україна, в квітні 2018 року. "Планується побудувати вітряну електростанцію з встановленою потужністю в діапазоні 250-330 МВт", - йдеться в повідомленні на сайті компанії.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Україна у квітні повернулася до негативного сальдо зовнішньої торгівлі товарами

Японія виділить додатково 300 млн доларів на допомогу Україні

Канада поки що залишається єдиною країною, яка виділила кошти Україні через спецрахунок МВФ, - фонд

Споживання е/е на Київщині після деокупації зросло на 17% – ДТЕК

Україна приєдналася до плану забезпечення глобальної продовольчої безпеки – Мінагрополітики

Найсерйозніша проблема з енергопостачанням у ДТЕК на Донеччині – голова "ДТЕК Мережі"

Україна потрібує щонайменше $15 млрд підтримки на найближчі три місяці для закриття оперативних потреб бюджету - Шмигаль

"Епіцентр" вилучає з продажу продукцію "Групи Венето" до завершення розслідування

Держави ЄС та Європарламент досягли попередньої згоди щодо зобов'язань про запаси газу

ДТЕК тестово поставив до Польщі 50 тис. тонн вугілля - топменеджер

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА