Інтерфакс-Україна
07:55 21.10.2020

"Динамо" програло стартовий матч Ліги чемпіонів на своєму полі "Ювентусу"

1 хв читати
"Динамо" програло стартовий матч Ліги чемпіонів на своєму полі "Ювентусу"

Київське "Динамо" програло матч першого туру групового етапу Ліги чемпіонів італійському "Ювентусу" з рахунком 0:2.

Перемогу чемпіону Італії у вівторок на НСК "Олімпійський" приніс дубль форварда Альваро Морати в другому таймі.

У цій групі також грають іспанська "Барселона" і угорський "Ференцварош".

 

 

ОСТАННЄ

Міжнародний союз велосипедистів зняв усі обмеження з білоруських спортсменів

Міжнародна федерація фехтування скасувала всі обмеження для спортсменів з РФ та Білорусі

Петиція Гераскевича про позбавлення Бубки звання "Герой України" і накладання санкцій не набрала необхідних голосів

Мексика погодилася прийняти в себе збірну Ірану з футболу на час чемпіонату світу

Мінспорту: зняття обмежень з представників РФ та Білорусі є зрадою Олімпійської хартії

Європейська федерація гімнастики зняла обмеження з росіян та білорусів після рішення World Gymnastics

Українки посіли дві перші позиції етапу Діамантової ліги у стрибках у висоту у Китаї – НОК

Мессі став доларовим мільярдером вслід за Роналду

"Динамо" стало володарем Кубка України з футболу

IFMA дозволила спортсменам з Росії та Білорусі виступати на міжнародних змаганнях з муайтай під національними прапорами

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА