Інтерфакс-Україна
15:36 30.08.2019

"Динамо" зіграє в групі Ліги Європи проти "Копенгагена", "Мальме" й"Лугано"

1 хв читати
"Динамо" зіграє в групі Ліги Європи проти "Копенгагена", "Мальме" й"Лугано"

Київське "Динамо" зіграє на груповому етапі Ліги Європи проти данського "Копенгагена", шведського "Мальме" і швейцарського "Лугано".

Такі результати жеребкування, яке відбулось у п'ятницю в Монако.

Словенський форвард Беньямін Вербич зіграє проти свого колишнього клубу – "Копенгагена".

Інший український клуб "Олександрія" зіграє в одній групі з німецьким "Вольфсбургом", бельгійським "Гентом", за який виступає екс-гравець "Олександрії" та "Динамо" Роман Яремчук, а також іще двоє українців Ігор Пластун та Роман Безус, і французьким "Сент-Етьєном".

ОСТАННЄ

В Сумах починають відновлення Палацу студентського спорту, пошкодженого внаслідок російської агресії

Україна вітає рішення FIDE щодо Росії – міністр Бідний

ФІДЕ зупинила членство Федерації шахів Росії

Мінспорту опрацьовує проєкт будівництва льодової арени в Києві

Міжнародний союз велосипедистів зняв усі обмеження з білоруських спортсменів

Міжнародна федерація фехтування скасувала всі обмеження для спортсменів з РФ та Білорусі

Петиція Гераскевича про позбавлення Бубки звання "Герой України" і накладання санкцій не набрала необхідних голосів

Мексика погодилася прийняти в себе збірну Ірану з футболу на час чемпіонату світу

Мінспорту: зняття обмежень з представників РФ та Білорусі є зрадою Олімпійської хартії

Європейська федерація гімнастики зняла обмеження з росіян та білорусів після рішення World Gymnastics

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА