17:47 20.03.2024

Український Sense Bank заявив про співпрацю з мережею супермаркетів "АТБ"

1 хв читати

1

З 20 березня Sense Bank разом з мережею магазинів “АТБ” запустили спільну кредитно-дебетову картку. Вже зараз картка доступна у діджитал форматі – її можна замовити у додатку Sense SuperApp, на порталі та в додатку АТБ, а також на сайті фінустанови. А найближчим часом, картка буде доступна для придбання в мережі магазинів "АТБ”.

“За даними останніх півроку, 42% всіх платіжних операцій здійснених картками Sense Bank – це розрахунки у мережах продуктових магазинів, а майже кожна п’ята операція з них – у мережі АТБ.  Це свідчить про значний попит наших клієнтів до послуг у цьому секторі.

Основуючись на цих даних, ми розуміємо, що запуск спільної карти є кроком у правильному напрямі. Картка АТБ дозволить нашим клієнтам економити на покупках, використовуючи спеціальні знижки на товари мережі "АТБ"”, – зазначає Членкиня Правління Sense Bank, Інна Тютюн.

2

Нагадаємо, що це вже друга кредитно-дебетова картка від Sense Bank, випущена спільно з партнерами. Попередня співпраця банкірів з мережею гіпермаркетів "Епіцентр" увінчалася появою картки під назвою "Вигода".

 

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА