14:16 22.05.2023

Росія звинуватила міжнародну букмекерську компанію Parimatch у підтримці української армії

2 хв читати
Росія звинуватила міжнародну букмекерську компанію Parimatch у підтримці української армії

Російський суд відмовився задовольнити позов Parimatch про заборону використання свого бренду у росії, у відповідь звинувативши компанію у допомозі та підтримці збройних сил України.

Про це йдеться у релізі компанії на сайті провідного австрійського інформагентства OTS-APA.

Так, 16 травня 2023 року Арбітражний суд Москви відхилив позов Parimatch Group до кількох російських операторів спортивних тоталізаторів щодо заборони на товарний знак, використання доменного імені parimatch.ru та його передачі Parimatch Group. Російський суддя взяв до уваги доводи одного з відповідачів – БК ПАРІ, який стверджував, що компанія Parimatch надавала фінансову підтримку українським збройним силам. Як повідомила Федеральна служба фінансового моніторингу росії 22 березня 2022 року, надання фінансової, матеріально-технічної чи іншої підтримки Україні, зокрема її збройним силам, вважається "державною зрадою" за статтею 275 Кримінального кодексу.

Як повідомлялося, компанія Parimatch припинила свою діяльність у росії та заборонила будь-яке використання свого бренду та власних технічних рішень ще у березні 2022 року. З моменту отримання ліцензії на роботу в Україні у 2021 році Parimatch виплатила до українського бюджету 957 мільйонів гривень (приблизно 32 мільйони доларів США) у вигляді податків та ліцензійних платежів. На ці кошти Збройні Сили України придбали 3682 бронежилети, 41 безпілотник, 14 500 набоїв, 591 засіб зв'язку, 75 генераторів, 44 зарядні станції, а також медикаменти, обладнання, спальні мішки та паяння на загальну суму 547 млн грн (близько 18 мільйонів доларів США).

10 березня 2023 року Президент України Володимир Зеленський оголосив про рішення Ради національної безпеки і оборони (РНБО) щодо запровадження санкцій щодо 120 фізичних та 287 юридичних осіб, у тому числі українських дочірніх компаній Parimatch Group. Компанія звернулася до Ради національної безпеки та Служби безпеки України (СБУ) за офіційним роз'ясненням цього рішення, оскільки механізм санкцій був заснований на шаблоні СБУ. Однак поки що СБУ не відповіла на офіційні листи Parimatch.

У заяві для українських ЗМІ СБУ вказала, що компанії Parimatch Group продовжують вести економічну діяльність у росії та на окупованих територіях.

ТОВ "Паріматч" категорично відкидає всі звинувачення проти них, зокрема твердження про те, що вони чи будь-яка компанія групи PM пов'язані з компаніями, які працюють у росії. Компанія провела докладний юридичний аналіз провідної міжнародної юридичної фірми, який переконливо доводить, що Parimatch Group розірвала всі зв'язки з росією після незаконного вторгнення в Україну і не має жодних зв'язків із якоюсь російською компанією чи окремими особами.

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА