14:44 26.05.2022

Академія будівництва України пропонує формат 8-квартирних будинків для оперативного будівництва житла

1 хв читати

Київ. 26 травня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА - Академія будівництва України планує реалізацію проєкту швидкого зведення житла у форматі 8-квартирних будинків для українців, які втратили житло.

"Безумовно, великі проєкти багатоповерхового житла, які ініціює Офіс президента та Мінрегіон, відновлення інфраструктури та інженерних мереж для таких проєктів швидко не здійснюватимуться. Ми запропонували універсальніший формат житлового будинку для територіальних громад - це 8-квартирний житловий будинок. Ми пропрацювали близько 30 ескізних проєктів і вийшли на фінішну пряму щодо затвердження проєктної документації", - розповів академік Академії будівництва України, директор науково-технічного центру Іван Перегінець під час пресконференції в агентстві "Інтерфакс-Україна" у четвер.

За його словами, вже заплановано співпрацю з низкою ОТГ для реалізації проєкту, розроблено меморандуми про виділення землі. Окрім того, експерти розробили ресурсні відомості для проєкту.

Перегінець зазначив, що будівництво таких будинків займе близько 60 днів, що дасть змогу швидко розселити людей, які потребують житла. Невелика площа забудови дасть змогу реалізувати проєкт у вигляді мікрорайонів.

Для фінансування проєкту створено спеціальний фонд "Міжнародний будівельний фонд "Україна", наголосив експерт.

"Гадаю, що почнемо над цим працювати буквально за місяць-два. Запрошую всіх голів територіальних громад звертатися щодо цього до Академії будівництва", - додав Перегінець.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Диджитал-інструмент "Карта руйнувань" оприлюднив дані 1500 постраждалих через війну об'єктів в Україні

"Реєстр руйнувань" буде запущено в червні – заступник міністра інфраструктури

Травми репродуктивної системи становлять до 5-6% поранень військовослужбовців - експерти

Блокування на розрахункових рахунках Мегабанку близько 0,5 млрд грн коштів "Укренергомашин" може зірвати модернізацію ДніпроГЕС - Суботін

Надходження на коррахунок Мегабанку з початку війни становлять 1,2 млрд грн

Благодійний фонд МХП спрямує 3,5 млн грн на гранти малим підприємцям в 11 областях України

Україні варто знизити податкове навантаження на фонд оплати праці до 10% замість скорочення корпоративних податків - думка

ІТ-містечко планують побудувати на Львівщині на території 8 га

КНУБА готуватиме бакалаврів за скороченою трирічною програмою

Мобільні шпиталі можуть тимчасово замінити зруйновані лікарні

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА