14:56 24.03.2020

"Сінево" передала Центру громадського здоров'я обладнання для діагностики Covid-19 методом ПЛР

2 хв читати

Київ. 24 березня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА - Компанія "Сінево", що входить до шведського медичного холдингу Medicover, передала Центру громадського здоров'я (ЦГЗ) обладнання для діагностики Covid-19 методом полімеразної ланцюгової реакції (ПЛР), що є на сьогодні найточнішим методом діагностики цього захворювання.

Про це директор з розвитку "Сінево" Микола Бутенко повідомив під час прес-конференції в режимі онлайн в агентстві "Інтерфакс-Україна" у вівторок.

Обладнання виробництва швейцарської компанії Roche дасть змогу підвищити швидкість і кількість проведених тестів на Covid-19, а також істотно підвищить точність аналізів, прибравши з процесу людський фактор.

Потужності аналізатора - 96 тестів за годину, тестування може проводитися на різних видах біоматеріалу (кров, слина, спинномозкова рідина та інші).

Компанія "Сінево" вже доставила обладнання до вірусологічної референс-лабораторії ЦГЗ у Києві, яка виконуватиме аналізи на Covid-19.

"В Україні через велику вартість обладнання цей початковий етап тестування, як правило, проводять "вручну" співробітники лабораторії. Це обмежує швидкість і кількість виконаних аналізів. Використання нового аналізатора дасть змогу мінімізувати людський фактор. У результаті ми суттєво збільшимо кількість виконаних тестів і усунемо ризик людської помилки", - сказав Бутенко.

Використання нового обладнання підвищить безпеку роботи співробітників лабораторії, оскільки апарат виконує процес виділення РНК з біоматеріалу самостійно, тому співробітникам лабораторії тепер не доведеться контактувати зі зразками потенційно зараженого біоматеріалу.

Для введення в експлуатацію аналізатора представники Roche Diagnostics в Україні здійснять запуск і налагодження роботи обладнання, а також спеціальний інструктаж із роботи з комплексом для співробітників лабораторії ЦГЗ.

Метод ПЛР виявляє безпосередньо ДНК або РНК вірусу в біоматеріалі, тому цей метод є найточнішим у світі для діагностики Covid-19.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Результати спільного дослідження Active Group та Experts Club щодо ставлення українців до країн Східної Азії та Близького Сходу

65% українців вважають нашу перемогу дуже ймовірною - результати соцдослідження

За два роки війни в Україні з'явилося понад 300 МВт домашніх і 90 МВт промислових СЕС - голова правління АСЕУ

"Кліар Енерджі" так і не вдалося повернути в мережу три ТЕС на біомасі 22 МВт через проблеми із сировиною - голова наглядової ради

В Україні до кінця 2024 р. за підтримки держави можна встановити до 500 МВт СЕС - голова правління АСЕУ

Українські експортери та Кабмін мають прискорити декарбонізацію з урахуванням вступу в дію в ЄС механізму CBAM з 2026 р

"Кліар Енерджі" до кінця року має намір встановити газопоршневу генерацію на 80 МВт - голова наглядової ради

Обов'язкове використання щонайменше 5% біопалива в автобензині принесе до бюджету понад $1 млрд щорічно - президент "МХП Еко Енерджі"

Свинарство має всі шанси повернутися до рекордних показників виробництва та вийти на експорт

Підприємці готові долучитися до розроблення найкращих практик розвитку бізнесу, але Кабмін намагається їх не чути - голова київського "УДАРу"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА