13:48 04.07.2019

Оновлений сайт "Соціологічної асоціації України" дасть громадянам можливість правильно трактувати соціологічні дослідження, заявляє її президент

2 хв читати

Київ. 4 липня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА - Оновлений сайт Всеукраїнської громадської організації "Соціологічна асоціація України" презентовано в Києві.

"Ми пропонуємо сьогодні новий сайт нашої асоціації, який буде зручним інструментом комунікації з суспільством", - повідомив президент "Соціологічної асоціації України" Віль Бакіров на презентації сайту в агентстві "Інтерфакс-Україна" в четвер у Києві.

За його словами, серед рубрик сайту - дослідження, електоральні опитування, "які так приваблюють ЗМІ та громадськість", думки експертів, база даних.

Бакіров зазначив, що робота над структурою сайту ще триває. "Він не до кінця наповнений, якісь речі уточнюватимуться, його ще треба робити функціональнішим, змістовнішим і цікавішим, але головне - він уже є і з учорашнього дня існує в інтернет-просторі", - наголосив президент асоціації.

Бакіров зазначив, що на сайті представлено дослідження авторитетних соціологічних служб, які раніше треба було шукати користувачам на різних ресурсах.

Він звернув увагу, що це тим більш актуально і важливо, оскільки в період виборчих кампаній виникає безліч псевдо-соціологічних служб, "міфічних" агентств, "які ніколи нічого спільного не мали із соціологією", але напередодні виборів починають публікувати фейкові дані, які люди не завжди здатні ідентифікувати.

Бакіров наголосив, що, "на жаль, загальна культура нашого суспільства не дає змоги адекватно читати ті чи інші соціологічні результати", і тому одна з цілей сайту - підвищити, зокрема, і культурний рівень громадян, допомогти їм правильно читати і розуміти соціологічні дослідження, які є частиною світової культури".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

"Енергоатом" заборгував "Енергопроекту" понад 25 млн грн за вже виконані роботи - голова інституту

Частка економічних оптимістів серед українців знизилася з січня з 31% до 29,3% - опитування

Соцопитування: Лідерами недовіри громадян України залишаються чиновники, партії, парламент і суди - понад 70%

80% українців вірять у перемогу України, відносна більшість вважає перемогою відновлення кордонів станом на січень 2014 року - опитування

Більшість українців негативно ставиться до ідеї проведення виборів до завершення війни - опитування

54% українців довіряють Зеленському, 50% довіряють президенту як соціальному інституту - опитування

Соцопитування: 33% українців вважають, що події в Україні розвиваються у правильному напрямі, 47% - у неправильному

Російська влада систематично проводить політику переселення українців з окупованих територій до РФ - аналітичний звіт

65% українців вважають нашу перемогу дуже ймовірною - результати соцдослідження

За два роки війни в Україні з'явилося понад 300 МВт домашніх і 90 МВт промислових СЕС - голова правління АСЕУ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА