Інтерфакс-Україна
12:53 02.11.2019

США закликають до справедливості для сімей убитих журналістів Гонгадзе і Шеремета

1 хв читати
США закликають до справедливості для сімей убитих журналістів Гонгадзе і Шеремета

Посольство США в Україні закликає українську владу розслідувати злочини проти українських журналістів.

"У Міжнародний день припинення безкарності за злочини проти журналістів ми разом з українським народом закликаємо до справедливості для сімей Георгія Гонгадзе, Павла Шеремета та інших журналістів, які трагічно втратили життя, сміливо шукаючи правди", - йдеться в повідомленні посольства на сторінці у Фейсбуці.

США закликають Росію і сили, які вона підтримує, негайно звільнити українських журналістів, несправедливо затриманих за свою роботу на сході України і в Криму.

Як повідомлялося, в грудні 2013 року Генасамблея ООН ухвалила резолюцію, в якій постановила проголосити 2 листопада Міжнародним днем припинення безкарності за злочини проти журналістів. Дата була обрана в пам'ять про двох французьких журналістів, убитих в Малі, 2 листопада 2013 року.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Макрон запропонував Трампу провести засідання G7 за участі РФ та України, Рютте підніме українську тему в Давосі

"Євросолідарність" ініціює достроковий розпуск ТСК Верховної Ради – заява фракції

Ексзаступник голови ЦВК: "Референдум про мир" є радше політичною метафорою, ніж визначеним правовим інструментом

Головний мишолов резиденції уряду Великої Британії знову сколихнув ЗМІ та соціальні мережі

Нардеп Копитін: Закиди Тимошенко на мою адресу безпідставні

Бюджетна комісія Київради не підтримала рішення про фіндопомогу киянам та комунальникам, заявяють у "Євросолідарності"

Туск: Саме Росія відхилила мирний план, підготовлений США, а не Зеленський

Буймістер вийшла з фракції "Батьківщина" в Раді

Нардепами за виборчим списком "Слуги народу" можуть стати Кравець та Карабута

Тимошенко: Заявляю, що оприлюднені аудіозаписи не мають до мене жодного відношення

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА