Інтерфакс-Україна
14:26 30.06.2016

Brexit був холодним душем для політиків евроспекулянтов — "Наш Край"

2 хв читати
Brexit був холодним душем для політиків евроспекулянтов — "Наш Край"

Brexit підтвердив, що Україні слід зосередитися не на вступі до ЄС як на самоцілі, а на впровадженні високих соціальних стандартів життя та розвитку вітчизняної економіки до рівня провідних країн Євросоюзу, вважає народний депутат, співголова партії "Наш край" Антон Кіссе.

Як повідомляє в середу прес-служба "Нашого краю", парламентарій висловив думку, що українські політики почали євроінтеграцію не з того кінця. "Brexit підтвердив, що Україні слід зосередитися не на вступі до ЄС як на самоцілі, а на впровадженні високих соціальних стандартів життя та розвитку вітчизняної економіки до рівня провідних країн Євросоюзу", — зазначив він.

На думку А. Кіссе, не можна заганяти за хмари комунальні тарифи та ціни на газ, скорочувати витрати на соціальну сферу, а під виглядом децентралізації перекладати всю фінансову відповідальність на місцеві бюджети. "Спочатку європейські зарплати, соціальне і пенсійне забезпечення, а вже потім європейські ціни на газ і електрику", — заявив він.

Загалом, повідомив співголова партії "Наш край", вітчизняним політикам слід припинити ухвалювати антисоціальні закони, прикриваючись вимогами МВФ і ЄС, а почати, нарешті, піклуватися про людей.

"Говорячи про зовнішньополітичний вектор, держава передусім має дбати про національні інтереси, а не гнатися за примарою кращого життя, нехтуючи інтересами власного народу", - наголосив він.

На думку А. Кіссе, Україні для реалізації своїх євроінтеграційних прагнень слід передусім зосередитися на вирішенні внутрішніх проблем країни. "Підвищення соціальних стандартів, високі заробітні плати і реальна боротьба з корупцією наближають нашу країну до ЄС набагато швидше, ніж необдумане виконання вказівок міжнародних інститутів", - підсумував він.

Резюмуючи, А. Кіссе зазначив, що результат референдуму про вихід Великобританії з ЄС є холодним душем для тих українських політиків, які спекулювали на темі вступу в Європу як на панацею від усіх хвороб.

ОСТАННЄ

У Київраді готують рішення для стабілізації систем життєзабезпечення після обстрілів

Нардепи "Євросолідарності" ініціюють постанову Верховної Ради щодо захисту енергетики

Макрон висловив жаль з приводу того, що США "відмовляються від міжнародних правил"

Підгрупи робочої групи до кінця січня підготують пропозиції щодо виборів в особливий період та повоєнний час

Законодавство забороняє одночасне проведення виборів та референдуму - Ключковський

Тимошенко закликала дати "політичну відсіч" дискусіям про вибори під час війни

Фракція "Слуга народу" у понеділок розгляне кадрові питання, заслухає кандидатів на посади міністрів - Палійчук

Порошенко закликав дати правову оцінку діяльності підпільних "шкіл руского міра"

Більшість українців вважають, що Європа серйозно допомагає Україні, і не довіряють США – опитування

Глави МЗС України та Чехії домовилися "перегорнути сторінку нещодавніх обмінів заявами" та посилити політичний діалог на рівні міністерств

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА