Інтерфакс-Україна
10:15 30.04.2013

У разі створення тристороннього консорціуму з управління українською ГТС, ЄС і Україна могли б диктувати умови Росії - Ар'єв

1 хв читати

У разі створення саме тристороннього консорціуму з управління українською ГТС, дует транзитера - України і покупця - Євросоюзу міг би поставити в будь-які умови продавця, навіть ексклюзивного - Росію, - заявив в ефірі "5 каналу" народний депутат, член фракції "Батьківщина "Володимир Ар'єв.

"Якби Україна мала б нормальну владу, досить ефективну, прозору і якій могли б довіряти, а не яка б змінювала правила гри під час самої гри, то дует транзитера - України, і покупця - Євросоюзу, міг би поставити в будь-які умови продавця, навіть ексклюзивного, Росію, тому що в Росії на сьогоднішній день більше продавати нікуди", - цитує В.Ар 'єва прес-служба "5 каналу".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

"Євросолідарність" закликала Зеленського ветувати держбюджет-2026 рік, щоб підняти виплати військовим

Кличко заявив про політичний тиск і переслідування місцевої влади столиці

Сибіга заявив про суттєвий прогрес у питанні використання заморожених російських активів

Глава МЗС Італії вважає участь в ініціативі PURL "передчасною"

Україна отримала запрошення від американської сторони відвідати США найближчим часом для продовження переговорів - Сибіга

Генсек НАТО: союзники продовжать невпинно підтримувати Україну

Кличко вручив нагороди від столиці захисникам і захисницям до Дня ЗСУ

Нардеп Тарасенко: у Держбюджеті-2026 передбачено майже 19 млрд грн на ветеранську політику

"Батьківщина" закликає створити коаліцію та уряд національної єдності - Тимошенко

Мелоні наголосила на важливості "зближення поглядів" між Європою та США для миру в Україні

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА