17:57 27.01.2021

Biopharma розпочала процес виробництва потенційно ефективного від COVID-19 препарату

3 хв читати
Biopharma розпочала процес виробництва потенційно ефективного від COVID-19 препарату

Біофармацевтична компанія "Біофарма" (Київ) розпочала процес виробництва препарату гіперімунного глобуліну, потенційно ефективного від COVID-19, препарат очікується наприкінці лютого.

Як повідомляється у прес-релізі компанії, перше промислове завантаження плазми з антитілами до COVID-19 у кількості 2100 літрів відбулося 25 січня.

"Вихід продукту на склад готової продукції очікується наприкінці лютого. Далі - тестування препарату в незалежній французькій лабораторії, яка протягом березня має підтвердити противірусну активність препарату", - повідомляється у прес-релізі.

У компанії зазначили, що в разі позитивного висновку європейської лабораторії "Біофарма" зможе розпочати клінічні дослідження очікуваних ліків в Україні.

Збір плазми з антитілами до COVID-19 стартував навесні 2020 року в рамках співпраці з Міжнародним альянсом CoVIg-19, учасником якого є Biopharma. Ціль альянсу - прискорення розробки та забезпечення надійного і сталого лікування людей, що мають складний перебіг коронавірусної хвороби.

У жовтні 2020 року в рамках альянсу розпочався третій етап клінічного випробування стаціонарного лікування антикоронавірусним імуноглобуліном. Дослідження фінансується Національним інститутом алергії та інфекційних захворювань США (NIAID), який є частиною Національного інституту охорони здоров'я (NIH). Це глобальне багатоцентрове, рандомізоване дослідження налічує 500 дорослих пацієнтів на 58 ділянках у США, Мексиці та 16 інших країнах на п'яти континентах.

Результати досліджень планують оприлюднити у квітні 2021 року. Якщо випробування виявляться успішними, новий метод лікування зможе дати сподівання тим, хто страждає від серйозних наслідків для здоров'я з COVID-19.

"На сьогодні завдяки небайдужим донорам в Україні вдалося зібрати майже 10700 літрів плазми тих, хто подолав COVID-19. Така кількість плазми дасть змогу врятувати сотні життів українців. Ми дякуємо кожному донору, який поділився своєю частиною антитіл для допомоги важкохворим. І продовжуємо закликати небайдужих, ставати донорами плазми для створення життєво необхідних препаратів", - зазначив президент компанії Biopharma Костянтин Єфименко.

Як повідомлялося, альянс Plasma Alliance CoVIg 19 був створений у квітні 2020 року для боротьби з пандемією COVID-19, щоб допомогти розробити потенційну плазматерапію для людей, яким загрожують серйозні ускладнення від COVID-19. Альянс об'єднує 10 ключових світових виробників препаратів із плазми. Ціль об'єднання - консолідувати та прискорити роботи над винаходом досліджуваного небрендованого поліклонального анти-SARSCoV2 препарату гіперімунного глобуліну. Очікується, що препарат, потенційно, матиме спрямовану дію проти COVID-19 та допомагатиме пацієнтам, яким загрожують серйозні ускладнення.

Biopharma - українська біофармацевтична компанія, що спеціалізується на розробці та виробництві інноваційних високотехнологічних препаратів із плазми донорської крові людини. Також компанія активно займається розвитком плазмацентрів і підтримкою донорства в Україні.

У 2019 компанія ввела в експлуатацію сучасний завод-фракціонатор у місті Біла Церква (Київська обл.). Для будівництва та введення в експлуатацію виробництва інвестори залучили $75 млн власних і кредитних коштів. Зокрема, кошти були залучені шляхом продажу потужностей із виробництва фармацевтичної продукції групі компаній STADA.

Компанія також розвиває регіональні центри крові, популяризуючи донорство. На сьогодні регіональні плазмацентри Biopharma Plasma функціонують у Києві, Дніпрі, Харкові, Черкасах, Сумах, Конотопі та Шостці. Інвестиції компанії у цей напрям діяльності становлять понад $10 млн.

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

МОЗ поширило проєкт "Мобільні аптеки" вже на вісім регіонів

Український Червоний Хрест передав два санітарні автомобілі до медзакладів Кам'янець-Подільського району Хмельницької області

Понад тисяча сімей отримала грошову допомогу від Українського Червоного Хреста на реабілітацію

Лабораторний ринок в Україні з початку року зріс на 20% у натуральному виразі та на 25% - у грошовому - "Сінево"

Співпраця з НСЗУ не мала істотного впливу на ринок лабораторної діагностики - "Діла"

В українських клініках встановлено понад 11 тис. автоматичних генераторів на випадок блекаутів - МОЗ

Американская АМС Healthcare построит новый реабилитационный корпус на базе Киевского облцентра ментального здоровья

Український Червоний Хрест оголосив конкурс на найкращий ескіз шеврона загонів швидкого реагування

Віталій Кличко відвідав в Берліні поранених захисників, які проходять протезування в межах спільного берлінсько-київського проєкту

Вартість відновлення зруйнованих агресором медзакладів уже перевищила $17 млрд - Ляшко

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА