20:33 06.11.2020

"Фармак" запустив краудфандинговий майданчик на платформі "Екошкола"

2 хв читати

Фармкомпанія "Фармак" запустила краудфандинговий майданчик на платформі свого освітнього проекту "Екошкола".

Як повідомляється в прес-релізі компанії, на нещодавно запущеній інтернет-платформі проекту бізнес зможе обрати й підтримати учнівські еко-проекти, а команди-учасниці, що пройшли навчання й подали свої проекти на конкурс, але не отримали міні-грантів, зможуть знайти спонсорів і реалізувати свої ідеї.

"Коли проект "Екошкола" масштабувався на всю Україну, ми побачили гостру проблему українських шкіл, особливо шкіл у регіонах, маленьких містах і селах. Їм не вистачає уваги з боку громадських організацій, бізнесу та країни загалом. Отримавши заявки на участь у проекті, ми побачили безмежний творчий потенціал школярів і їхнє прагнення здобути нові знання та зробити по-справжньому значимі проекти", - зазначила керівник департаменту корпоративних комунікацій і сталого розвитку "Фармак" Олена Зубарєва.

Максимальна вартість проекту, представленого на майданчику, 25 тис. грн, мінімальна - 10 тис. грн.

"Фармак" запустив проект "Екошкола" у 2018 році в Шостці, де розташований департамент з виробництва АФІ АТ "Фармак". Його учасниками стали дев'ять шкіл міста. У рамках проекту учні 8-11 класів пройшли освітній курс, який тривав вісім місяців, з глобальних теоретичних екологічних питань і навчилися застосовувати здобуті знання з практики. Найкращі проекти, спрямовані на вирішення екологічних проблем конкретної школи, отримали міні-гранти від АТ "Фармак" на їх реалізацію.

У 2019 році "Фармак" розширив межі екологічного проекту "Екошкола" і залучив до нього десять шкіл Києва. Навчально-методичний посібник "Екошкола" схвалений Міністерством освіти і науки України.

З 1 вересня "Екошкола" стала національним проектом й охопила всю Україну, запустивши онлайн-платформу https://ecoschool.com.ua

Серед реалізованих у рамках "Екошколи" проектів проект "Зарядка Драйв" - велосипед-генератор, який виробляє енергію й заряджає мобільні пристрої, встановлення фонтанчиків, з яких можна пити очищену воду, встановлення сенсорних водопровідних змішувачів, облаштування на прилеглій території навчального закладу системи ферментації органічних відходів, термокомпостер для переробки органічного сміття й отримання біогумусу, який є добривом для рослин, проект "Створення навчально-дослідницьких еко-клумб школи" тощо.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Біткойн упав до мінімуму з листопада

Група компаній DIM та український інвестор Максим Кріппа оголосили про партнерство

Nestlé в Україні у 2024 р. інвестувала у три свої фабрики понад 900 млн грн і наростила на 76% експорт

Квартальний чистий прибуток Robinhood зріс у 30 разів за рекордної виручки

EFI Group проведе перемовини із зарубіжними компаніями щодо страхування заводу скла на Київщині

"Метінвест" у 2025 р. інвестує понад 2,5 млрд грн в модернізацію "Каметсталі", третину спрямує на домну №9

ЄБРР планує інвестувати щонайменше EUR1,5 млрд в Україну до кінця року и до EUR3 млрд щорічно після війни

Інвестори зацікавилися першим конкурсом "Укренерго" на нову генпотужність загальним обсягом 700 МВт – глава компанії

Україна відкрита до залучення інвестицій партнерів у сферу корисних копалин - Зеленський

Скасування Господарського кодексу після перемоги може стати одним із факторів інвестиційної динаміки – юрист

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА