19:16 11.10.2024

Українська оборонна промисловість терміново потребує додаткових інвестицій для впровадження інновацій - співзасновник MITS Capital

2 хв читати
Українська оборонна промисловість терміново потребує додаткових інвестицій для впровадження інновацій - співзасновник MITS Capital

Українська оборонна промисловість терміново потребує додаткових інвестицій для впровадження інновацій, які дадуть змогу компенсувати обмежені ресурси і рятувати життя, заявив співзасновник MITS і колишній член виконавчого комітету Point 72, LP Перрі Бойл (Perry Boyle).

"Щоб здобути перемогу, потрібно не тільки тримати оборону, а й давати відсіч агресору. Українська оборонна промисловість терміново потребує додаткових інвестицій для впровадження інновацій, які дадуть змогу компенсувати обмежені ресурси та рятувати життя. Україна має стати арсеналом демократії - опорою для Східної Європи та вільного світу у стримуванні Росії", - заявив співзасновник MITS і колишній член виконавчого комітету Point 72, LP Перрі Бойл на міжнародному форумі MITS: U.S. - Ukraine Defense Tech Partnership у Києві.

Член Наглядової ради MITS, керівник відділу стратегії та розвитку бізнесу в Actus Advanced Systems Монік Браун зазначила, що в Україні є "неймовірно інноваційні компанії, які не бояться викликів, готові інвестувати час і гроші, щоб розвивати необхідні для поля бою продукти".

"Розробники не очікують інвестицій, щоб діяти. Але їм потрібно більше грошей", - наголосила вона.

Команда MITS спільно з American Chamber Ukraine, American University Kyiv та Brand Ukraine також розробляє відкритий лист майбутньому президенту США з ключовими рекомендаціями та стратегічними пропозиціями щодо розвитку українсько-американського партнерства у сфері оборони, який буде доповнено результатами обговорень на Форумі.

Міжнародний оборонний фонд та акселератор MITS Capital провів форум у Києві у форматі think tank, зібравши майже 300 представників уряду, експертів, військових, аналітиків, українських mil-tech компаній, стартапів та інвесторів для обговорення актуальних викликів у сфері оборони та визначення шляхів зміцнення безпеки України.

Ключовими темами форуму стали стратегічна роль американських інвестицій в оборонний сектор України, важливість українських технологічних інновацій для зміни перебігу війни, виробничий потенціал і геополітичне значення оборонних підприємств, розвиток стратегічного партнерства з НАТО, а також залучення інвестицій в оборонну промисловість і перспективи сектору.

MITS Capital - міжнародний оборонний фонд й акселератор, мета якого принести значний капітал в українську оборонну промисловість у максимально короткі терміни для масштабування виробництва продукції, необхідної силам оборони.

До складу Наглядової ради MITS увійшли колишні радники міністра оборони США, командувачі військ НАТО в Європі, представники Держдепу США, менеджери інвестиційних фондів, представники Lockheed Martin, Airbus, які нещодавно в межах офіційного візиту відвідали Київ для детального ознайомлення з поточною ситуацією на фронті, потребами оборонних сил України та запуску акселераційної програми MITS.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Група компаній DIM та український інвестор Максим Кріппа оголосили про партнерство

Квартальний чистий прибуток Robinhood зріс у 30 разів за рекордної виручки

EFI Group проведе перемовини із зарубіжними компаніями щодо страхування заводу скла на Київщині

"Метінвест" у 2025 р. інвестує понад 2,5 млрд грн в модернізацію "Каметсталі", третину спрямує на домну №9

Інвестори зацікавилися першим конкурсом "Укренерго" на нову генпотужність загальним обсягом 700 МВт – глава компанії

Україна відкрита до залучення інвестицій партнерів у сферу корисних копалин - Зеленський

Скасування Господарського кодексу після перемоги може стати одним із факторів інвестиційної динаміки – юрист

Учасники міжвідомчої наради узгодили механізми представлення інвестиційних можливостей України на міжнародному рівні

КАІ анонсує запуск наукового парку в 2025 році зі стартовими інвестиціями в EUR1 млн

"Метінвест" виступає за прогнозовану податкову і тарифну політику, що також сприятиме залученню іноземних інвестицій

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА