Інтерфакс-Україна
18:33 25.06.2024

Віцеспікери Ради та Сейму обговорили порядок денний засідання ПА Україна - Польща

1 хв читати
Віцеспікери Ради та Сейму обговорили порядок денний засідання ПА Україна - Польща

Співголови Парламентської асамблеї Україна-Польща віцеспікери Верховної Ради та Сейму Олена Кондратюк і Моніка Веліховська обговорили порядок денний майбутнього засідання асамблеї.

"Обговорили підготовку та порядок денний наступного засідання асамблеї. Плануємо провести його найближчим часом за участю українських і польських депутатів і чиновників, експертів", - написала Кондратюк у фейсбуці у вівторок.

Кондратюк вважає символічним, що в день початку переговорів щодо вступу України до ЄС перебуває з робочим візитом у Польщі.

"Саме Польща, як один з адвокатів євроінтеграції України, зробила дуже багато, щоб наблизити цей момент... Польща може поділитися з нами своїм цінним і унікальним досвідом непростих перемовин щодо вступу до ЄС", - наголосила Кондратюк.

Вона висловила сподівання, що новообрані 53 депутати Європарламенту від Польщі й надалі будуть незмінною опорою України та групою солідарності з нею.

"Звернулася з проханням до Сейму Польщі слідом за Сенатом прийняти резолюцію про засудження масового викрадення українських дітей росією. Для нас демонстрація єдності двопалатного парламенту Польщі в оцінках злочинів проти українських дітей є дуже важливою", - наголосила Кондратюк.

Крім того, віцеспікер Верховної Ради запропонувала польській стороні взяти під особливу опіку відновлення одного з важливих інфраструктурних об'єктів в Україні.

Вона також повідомила, що запросила Веліховську відвідати з офіційним візитом Україну.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

"Метінвест" на URC презентував проєкти ініціативи "Сталева мрія" по відбудові 4-х українських міст

ЦПД: Спроби представити вбивство офіцера СБУ як приклад "боротьби союзників проти України" — це інформоперація Кремля

Громадські організації закликають владу відмовитись від ідеї об’єднання Міндовкілля з Мінагро та Мінекономіки - заява

Мер латвійського Огре отримав поранення під час російського обстрілу Слов'янська - віце-спікерка Ради

Обшуки в квартирі матері пілота "Джуса" проводилися задля отримання доказів по справі Шабуніна - ДБР

Кабмін вніс зміни до порядку визначення критичності підприємств держадміністраціями

Єрмак і Келлог провели зустріч у Центрі захисту прав дитини

Рада ухвалила законопроєкт про виплату родинам загиблих у полоні військових та військовим у разі втрати працездатності

Від початку доби відбулося 63 бойових зіткнення, понад третина з них - на покровському напрямку – Генштаб ЗСУ

Механізму примусу РФ до виконання рішення ЄСПЛ немає, але компенсаційний механізм буде враховувати рішення суду - уповноважена

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА