Інтерфакс-Україна
20:07 15.06.2024

Шольц: Занепокоєння безпекою у світі не виправдовує вторгнення, давайте шукати "дорожню карту"

1 хв читати
Шольц: Занепокоєння безпекою у світі не виправдовує вторгнення, давайте шукати "дорожню карту"

Канцлер Німеччини Олаф Шольц зазначає, що РФ має бути залучена до мирного процесу, але вона продовжує війну, відмовляючись від колективного заклику до миру.

"Це правда, що миру в Україні не можна досягти без залучення Росії. Але давайте не забувати, що поки ми говоримо, Росія продовжує вести свою жорстоку війну", - сказав Шольц на першому пленарному засіданні в межах глобального Саміту миру.

За його словами, РФ могла б завершити війну в будь-який момент, якби припинила атаки і вивела свої війська.

"Росія відмовилася від нашого колективного заклику до миру на основі Статуту ООН і міжнародного права", - наголосив він.

"Незважаючи на занепокоєння щодо безпеки, це не може виправдати вторгнення в мирну сусідню країну", - заявив Шольц. Він наголосив, що саме Україна "є жертвою незаконної агресії, яка презентувала свою Формулу миру".

"Ми всі маємо разом шукати рами та "дорожні карти"... я порівнюю цей процес із невеликою рослиною, яка потребує води та догляду. Давайте разом переконаємося в тому, що ця квітка може вирости. Давайте інтенсифікуємо наші зусилля", - підсумував канцлер.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський анонсував сьогодні рішення щодо комендантської години

Уряд України повинен сьогодні забезпечити всі необхідні рішення для спрощення та збільшення імпорту електроенергії - Зеленський

Макрон має намір протягом найближчих років виділити на військові потреби додатково 36 млрд євро

Сибіга: Голову делегації МКЧХ в Україні буде викликано до МЗС для пояснень через ганебну заяву

Глава МЗС Албанії у Києві: Справедливий мир для України означає реальні гарантії безпеки, відповідальність для агресора

Росія у 2025р. викрала понад 2 млн українського зерна, потрібне посилення санкцій – глава МЗС України

Викрито зловмисників, які виготовляли та реалізовували фальсифіковані батарейки під виглядом відомого бренду

Кличко розповів про зустріч зі Свириденко і заявив про відсутність координації після обстрілу

Албанія вивчає можливість долучитися до програми PURL - глава МЗС

Українська делегація найвищого рівня братиме участь у форумі в Давосі, будуть контакти з США - Сибіга

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА