Інтерфакс-Україна
21:47 10.11.2023

Армія РФ атакувала Одеський район, імовірно, "Оніксом", є влучання в портову інфраструктуру і дачний кооператив

1 хв читати
Армія РФ атакувала Одеський район, імовірно, "Оніксом", є влучання в портову інфраструктуру і дачний кооператив

Росіяни під час вечірньої атаки влучили в дачний кооператив, друге влучання, імовірно, надзвуковою ракетою "Онікс" було в припортову інфраструктуру, повідомляє пресслужба Сил оборони півдня України в п'ятницю ввечері.

"Двічі вдарили ракети по Одеському району. З літаків тактичної авіації, з акваторії Чорного моря, рашисти поцілили ракетою повітряного базування по дачному кооперативу... У припортову інфраструктуру влучили, ймовірно, надзвуковим "Оніксом"", - ідеться в повідомленні, опублікованому в телеграм-каналі.

Раніше голова Одеської ОВА Олег Кіпер повідомив, що під час вечірнього обстрілу в Одеському районі зафіксовано два влучання, літню жінку госпіталізували, ще двоє людей дістали травми.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

В Росії виведено з ладу магістральний нафтопровід "Чєрномортранснєфть" - джерела

Кількість поранених цивільних через атаку ворожої ракети в Кивому Розі зросла до дванадцяти – ОВА

Чорноморськ повністю знеструмлений внаслідок масованої атаки ворожих дронів – ОВА

Втрати ворога на Покровському напрямку становлять 199 військовослужбовців - Генштаб

З початку доби Сили оборони відбили 123 ворожі атаки - Генштаб

Одна людина загинула і попередньо шестеро поранені внаслідок повторного бомбардування Херсона – прокуратура

Держсекретар США обговорив з шефом МЗС Італії шляхи досягнення миру в Україні та перерозподіл тягаря з утримання НАТО - Рубіо

Кількість поранених цивільних через атаку ворожої ракети в Кивому Розі зросла до одинадцяти - ОВА

Херсон ворог бомбардує вдруге за день

Економічний форум Люблінського трикутника стартував у Варшаві - Чернишов

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА