Інтерфакс-Україна
19:41 31.10.2023

У США зросла терористична загроза, вважає глава ФБР

1 хв читати
У США зросла терористична загроза, вважає глава ФБР

Директор ФБР Кріс Рей на слуханнях у конгресі у вівторок виступив із попередженням про те, що атаки угруповання ХАМАС на Ізраїль можуть спровокувати загрози для США, аналогічні тим, які в минулому виходили від ІД.

"Ми вважаємо, що дії ХАМАС і їхніх союзників можуть надихнути когось на дії, схожі з тими, з якими ми не стикалися з часів ІД. Лише за кілька останніх тижнів низка терористичних організацій закликали до здійснення атак проти американців і Заходу", - наводить телеканал CBS слова Рея на слуханнях у сенатському комітеті з внутрішньої безпеки.

"Реальність така - протягом 2023 року терористична загроза продовжує зростати, але безперервний конфлікт на Близькому Сході вивів цю загрозу для американців у самих США на абсолютно інший рівень", - продовжив він.

При цьому Рей зазначив, що "зараз не час панікувати, а час для пильності".

"Ми пильно стежимо за останніми подіями і за намірами таких (терористичних) груп. Правоохоронці поки що не зіткнулися з будь-якими конкретними терористичними погрозами щодо американців на території США, але підтримувати пильність необхідно", - наголосив глава ФБР.

"Аналітики розвідспільноти вважають, що на конфлікт між Ізраїлем і ХАМАС можуть реагувати одинаки, особливо в єврейських і мусульманських громадах у США", - підсумовує CBS.

 

 

ОСТАННЄ

Зеленський у День ЗСУ подякував військовим, які на полі бою роблять усе, щоб Україна мала впевненість за столом переговорів

Нічна атака дронами на Одещину залишила область із перебоями в енерго- та теплопостачанні, пошкоджено енергообʼєкт

Ще троє мешканців Дніпропетровщини постраждали внаслідок ворожої ракетної атаки

Чернігівщина зазнала ударів БпЛА: пошкоджено житловий сектор і об’єкти критичної інфраструктури

ОВА: Росіяни минулої доби вбили двох цивільних на Донеччині, ще троє поранені

Генштаб зафіксував впродовж доби 184 бойових зіткнень

Київщина: Обстріл спричинив пожежі та руйнування залізничного вокзалу, депо, житлових та складських будівель

Росіяни пошкодили залізничну інфраструктуру у Фастові: "Укрзалізниця" вносить зміни в приміські маршрути

Росіяни вночі атакували Дніпропетровську область: постраждали цивільні об’єкти та дитина

Головнокомандувач ЗСУ привітав військових із Днем Збройних сил України: Потом і кров’ю йдемо до мети

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА