Інтерфакс-Україна
02:43 07.10.2023

Конвой естонських волонтерів потрапив під російський ракетний удар у Харкові

2 хв читати
Конвой естонських волонтерів потрапив під російський ракетний удар у Харкові

Спільний конвой некомерційних організацій "Вільна Україна" (Vaba Ukraina) та "Допомога Україні" (Ukraina Abi) потрапив у Харків під російський ракетний удар у п'ятницю, естонські волонтери отримали легкі поранення, повідомляє сайт err.ee у п'ятницю ввечері.

"Сьогодні вранці наш спільний з Ukraina Abi конвой потрапив під ракетний удар. За словами хлопців, "Іскандер" впав за метрів 20 від них. Усі транспортні засоби були знищені, на щастя, хлопці дивом залишилися живими та здоровими. Ми допомагатимемо їм у міру необхідності разом із нашими партнерами зі співробітництва в Україні", - повідомила організація "Вільна Україна".

Представник організації "Допомога Україні" Леннарт Бергстрьом в інтерв'ю "Актуальній камері" (ETV) розповів, що постраждали його особистий автобус та автомобілі Міжнародного легіону.

"Дві машини повністю знищені, а два автомобілі серйозно пошкоджені, але їх можна відновити. Але це займе час", - зазначив він.

Бергстрьом підтвердив, що члени команди отримали легкі пошкодження та вже повернулися до роботи.

"Члени команди отримали легкі травми - рани від скла, невеликий струс. У квартирі були розкидані меблі, розбиті шибки... Члени команди знову в строю. Ми вже на зворотному шляху і продовжуємо нашу роботу", - сказав він.

"Вільна Україна" - створена у 2014 році у порядку приватної ініціативи благодійна організація, метою якої є підтримка України у боротьбі з російською агресією.

Основна місія "Допомоги України" - підтримка Збройних сил України позашляховиками та тактичним спорядженням.

ОСТАННЄ

Імовірне знищення Печенізької дамби не матиме критичного впливу на фронт – 16 армійський корпус ЗСУ

Колишнього міністра оборони і ексрегіонала Кузьмука звільнили з позиції позаштатного радника Командувача Сил ТрО

ВАКС обрав запобіжний захід спільнику народної депутатки, яку підозрюють у хабарі $250 тис.

Найближчі два дні в Україні без істотних опадів, у вівторок на сході та півночі можливий мокрий сніг з дощем

У Харківській області двоє загиблих, 8 постраждалих через ворожі обстріли

Понад 320 тис. заявок подано на 6,5 тис. грн "Зимової підтримки" для вразливих категорій, почалися перші виплати

Зеленський запровадив почесну відзнаку "Громада-рятівник"

Росіяни атакували дронами місто Оріхове, поранено жінку

У Норвегії викрили російську операцію впливу на академічну та експертну спільноту - РПД

Країни Бенілюксу: вітаємо будь-які ініціативи досягнення миру, проте "жодного рішення щодо України без України"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА