Інтерфакс-Україна
14:00 29.09.2023

Партнери України не можуть сформулювати, що таке перемога, - Данілов

1 хв читати
Партнери України не можуть сформулювати, що таке перемога, - Данілов

Західні партнери досі не можуть сформулювати, що таке перемога України, сказав в інтерв'ю журналістці Наталії Мосійчук секретар Ради національної безпеки і оборони України Олексій Данілов.

"Несприйняття фрагментації Росії. Вони цього лякаються і це правда. Нам досі ніхто не може чітко відповісти на запитання, що таке наша перемога", - сказав він.

"А нам потрібно чітко розуміти, вони з нами йдуть до перемоги чи вони з нами йдуть певний проміжок часу, а потім дивитимуться і робитимуть ті чи інші висновки", - сказав також Данілов.

Данілов наголосив, що "нам потрібно захищати державу, нам потрібно звільняти її від агресора. Тому що, якщо ми зупинимося на цьому шляху, тоді відіграються на нас усі. І не тільки Путін".

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Атаки РФ у різдвяну ніч призвели до додаткових відключень е/е в кількох областях – Міненерго

Військовий про ситуацію у Куп'янську: росіяни в місті є, але в дуже малій кількості, повного контролю не мають

Росія вночі атакувала об’єкти портової інфраструктури в Чорноморську, загинула одна людина - АМПУ

Омбудсмена Лубінця звинувачують у плагіаті в дисертації, але цього недостатньо для позбавлення ступеня

В Чернігівській області двоє людей загинуло, ще двоє зазнали поранень через ворожі атаки дронів

Статус особи з інвалідністю внаслідок війни можуть отримати цивільні, які постраждали на ТОТ, - Кабмін

Ворог вночі вдарив по промислових об’єктах Одещини: один загиблий, двоє поранених

ППО знешкодила 106 зі 131 БпЛА, зафіксовано влучання на 15 локаціях

ДСНС: За добу на Харківщині внаслідок обстрілів загинув мирний житель, 14 постраждали, ліквідовано чотири пожежі

Генштаб зафіксував впродовж доби 151 бойове зіткнення

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА