Інтерфакс-Україна
07:51 18.03.2023

Чистий продаж НБУ цього тижня зріс до $376,2 млн

1 хв читати
Чистий продаж НБУ цього тижня зріс до $376,2 млн

Чистий продаж доларів Національним банком України (НБУ) цього тижня зріс до $376,2 млн із $277,9 млн тижнем раніше.

Згідно з інформацією Нацбанку на його сайті, з 13 до 17 березня 2023 року купівля ним валюти була відсутня, тоді як продаж становив $376,2 млн порівняно з $280,3 млн минулого тижня.

На готівковому ринку долар за підсумками тижня подорожчав на 0,25 грн - до близько 38,75 грн/$1 після безперервного ослаблення, що тривало кілька тижнів.

Загалом від початку цього року НБУ придбав на ринку $61,3 млн, тоді як продав $6 млрд 404,8 млн.

Як повідомлялося, обсяг інтервенцій Нацбанку в лютому знизився до $2,43 млрд порівняно з $3,08 млрд і $3,16 млрд у січні та грудні, що, однак, більше за показники листопада і жовтня - відповідно $1,57 млрд і $2,03 млрд.

Водночас через зниження валютних надходжень від міжнародних партнерів і одночасне зростання виплат за валютними боргами міжнародні резерви України в лютому знизилися на 3,5%, або $1,064 млрд - $28,865 млрд, але залишилися вищими за рівень початку року в $28,494 млрд.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Гегсет оголосив про початок операції "Удар Яструба" в Сирії

Ситуація в енергосистемі України через удари перебуває в найгіршому стані як мінімум з вересня 2024р – МАГАТЕ

Зустріч з американськими та європейськими партнерами в США завершена, домовилися про подальші кроки - Умєров

Україна і Китай обговорили посилення торговельно-економічної співпраці

Регулятори Греції, Болгарії, Румунії, Молдови схвалили 2 нових маршрути постачання газу в Україну

Свириденко пообіцяла повне ресурсне забезпечення Одещини після обстрілу

Рух у центрі Києва тимчасово обмежать в суботу – Управління держохорони

РФ вдарила по портовій інфраструктурі Одещини, семеро загиблих та 15 постраждалих – Кіпер

Рух трасою Одеса-Рені призупинено через російську атаку, Мінрозвитку громад опрацьовує варіанти альтернативного сполучення

Кабмін виділив 400 млн грн на підтримку звільнених з полону та їхніх родин

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА