Інтерфакс-Україна
12:05 08.11.2022

Зеленський та Путін приїдуть на саміт G20 на Балі, якщо дасть змогу ситуація - президент Індонезії

1 хв читати
Зеленський та Путін приїдуть на саміт G20 на Балі, якщо дасть змогу ситуація - президент Індонезії

Президент Індонезії Джоко Відодо повідомив, що і президент України Володимир Зеленський, і президент РФ Володимир Путін заявили про можливу участь у саміті "Великої двадцятки" на Балі (Індонезія) 15-16 листопада.

Як повідомляє у вівторок Bloomberg, Відодо сказав, що Зеленський та Путін "приїдуть, якщо дасть змогу ситуація".

При цьому свою участь у саміті підтвердили вже 17 лідерів держав, включаючи президента США Джозефа Байдена та генсека ЦК Компартії КНР Сі Цзіньпіна.

"Індонезія, яка вперше головує у G20, наполягає на повній присутності, щоб підвищити свій міжнародний авторитет в умовах зростаючої геополітичної напруженості та війни в Україні", - пише видання.

ОСТАННЄ

Помер нардеп фракції "Слуга народу" Кабанов

Свириденко: Якщо не буде масованих атак, то з вечора 15 січня буде поліпшення графіків електропостачання в Києві

Перші кошти з EUR90 млрд Україна зможе отримати в квітні - Домбровскіс

Рада призначила Шмигаля першим віцепрем'єр-міністром — міністром енергетики

У Києві зафіксовано влучання ворожого БпЛА на подвір'ї приватного домоволодіння – КМВА

Бюджет Міноборони втратив 300 млрд грн, потрібен аудит фінансів для відповіді на запитання виплат військовим – міністр

Київ був зовсім непідготовлений до викликів ОЗП в умовах війни – Шмигаль

Голосування за склад Нацради з питань молоді проходить в "Дії"

Єврокомісар Кос: Надання Україні фінпідтримки на EUR90 млрд пов’язане з реформами

Конкретні терміни переходу Києва на погодинні графіки відключень е/е з екстрених поки що відсутні – Пантелеєв

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА