Інтерфакс-Україна
08:43 21.08.2022

Окупанти влучили ракетою у зерносховище на Одещині

1 хв читати
Окупанти влучили ракетою у зерносховище на Одещині

Російські окупанти під час нічних атак крилатими ракетами типу "Калібр" влучили по зерносховищу на Одещині, повідомив речник Одеської ОВА Сергій Братчук.

"Одещина. Ворожа атака 5 ракетами. Дві збиті над морем. Три вдарили по території одного із сільськогосподарських підприємств Одеського району. Є влучення в зерносховище", - написав він у телеграм-каналі.

За його словами, постраждалих немає.

На місці події працюють вибухотехніки та слідчо-оперативна група.

Як повідомлялося, вночі бійці Збройних сил України знищили два ворожі "Калібри", випущені з акваторії Чорного моря.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

МЗС сподівається на успішне проведення Конференція з питань відновлення України у польському м. Ґданськ

В Херсоні внаслідок російського удару загинула людина – МВА

Двоє іноземців, які вчиняли підпали на заході України, отримали по 12 років позбавлення волі

На виїзд з України у Польщу накопичились транспортні засоби, Держприкордонслужба рекомендує їхати на "Смільницю"

Росіяни вдарили по об'єкту транспортної інфраструктури в Сумах, двоє людей постраждали – мерія

Зеленський у Таллінні досягнув з низкою союзників нових рішень щодо ППО – МЗС

НПЗ "Куйбишевський" у Самарі уразили підрозділи далекобійних дронів ССО серією ударів

Командир батальйону "Асгард" назвав FirePoint одним із найефективніших засобів ураження ворога

На Сумщині внаслідок атак постраждали 6 цивільних – ОВА

Видавництво "Смолоскип" у Києві постраждало через прорив тепломереж

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА