Інтерфакс-Україна
13:59 10.08.2022

У більшості областей України та Києві в четвер очікуються грози – ДСНС

1 хв читати
У більшості областей України та Києві в четвер очікуються грози – ДСНС

Державна служба України з надзвичайних ситуацій оголосила І рівень небезпеки (жовтий) у Києві та 15 областях України на четвер, 11 серпня, у зв'язку з очікуваними грозами.

"Попередження про погіршення погодних умов… 11 серпня у м. Києві, західних, північних, Вінницькій, Черкаській, Кіровоградській, Київській і Полтавській областях грози (I рівень небезпечності, жовтий)", - повідомляється у твіттері ДСНС у середу.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Частина Рівного залишилася без електроенергії через аварійне знеструмлення – ОВА

Україна розширює консульську мережу за кордоном – Сибіга вручив патенти новим генконсулам в Анталії та Мілані

У Карпатах рятувальники розшукали підлітка, який заблукав під час сходження на гору Хом'як – ДСНС

Зеленський: Не треба робити сенсації з можливого візиту Віткоффа і Кушнера до Києва, бо ми з ними контактуємо

Кількість постраждалих у Харкові зросла до семи, серед них неповнолітня – поліція

Україна вкладає в оборонну промисловість $30 млрд на 2026 рік – Зеленський

Зеленський затвердив відзнаку "За участь у ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС"

Зеленський підписав указ про Міжвідомчу комісію з питань військово-промислової політики та оборонних технологій

Зеленський обговорив із президентом Гондурасу можливі напрями співпраці

Зеленський: Можливі правильні зміні в європейській політиці і треба підготувати відповідні рішення щодо пакета підтримки України

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА