10:06 01.08.2022

У Кривому Розі зіткнулися фура та маршрутка, постраждали 14 людей - ЗМІ

1 хв читати
У Кривому Розі зіткнулися фура та маршрутка, постраждали 14 людей - ЗМІ

У Кривому Розі на розі Нікопольського шосе та проспекту Металургів зіткнулися маршрутка №210 та фура, повідомляє місцеве видання "Свої".

"Під час аварії не працював світлофор. Водій вантажівки мав пропустити маршрутку, але не зробив цього. Результат - жахливе зіткнення. Серед постраждалих водій і 13 пасажирів автобуса", - зазначається у повідомленні.

Зазначається, що загалом у маршрутці перебували 22 особи.

Наразі невідомо, скільки постраждалих госпіталізовано. На місці події працює патрульна поліція.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Резолюція Європарламенту: ЄС має сприяти надійним гарантіям безпеки для України

Європарламент ухвалив резолюцію на підтримку України, закликавши ЄС збільшити військову підтримку

Рішення про можливі зміни в роботі транспорту під час тривоги мають доопрацювати до наступного засідання Ради оборони Києва

У Карпатах оголосили штормове попередження через грози і сильний вітер

ДБР проводить обшуки в екскерівника служби безпеки Порошенка та його заступника, повідомляють в "Євросолідарності"

Мережу з 294 багатопрофільних лікарень створено замість системи МСЕК з 1 січня 2025 р.

Житель Купʼянська шпиталізований з пораненням через ворожий артобстріл

Триває робота над дозволом видачі чоловікам за кордоном паспортів, у яких завершується термін, - Чернишов

Персонал парламенту Фінляндії перейшов на віддалену роботу через шлунковий грип

Рада підтримала в першому читанні законопроєкт про запобігання порушенням з боку представників ТЦК та ВЛК

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА