Інтерфакс-Україна
13:02 27.06.2022

Унаслідок ракетного удару по Одеській області поранено вісьмох мирних жителів, зокрема двох трирічних дітей

1 хв читати
Унаслідок ракетного удару по Одеській області поранено вісьмох мирних жителів, зокрема двох трирічних дітей

Унаслідок ракетного удару російських військових по прикордонному селу Одеської області постраждали восьмеро мирних жителів, зокрема трирічні близнюки, повідомляє Офіс генерального прокурора.

У повідомленні Офісу генпрокурора в телеграм-каналі у понеділок зазначається, що вночі 27 червня 2022 року збройні сили РФ, нехтуючи нормами міжнародного гуманітарного права, завдали ракетного удару по житловому кварталу одного з прикордонних сіл Одеського району.

"Пошкоджено близько 65 приватних будинків, із яких чотири будинки повністю знищені вогнем. За попередніми даними, восьмеро мирних жителів дістали множинних поранень, із яких двоє дітей - трирічні близнюки. Інформація про інших постраждалих уточнюється", - йдеться у повідомленні.

У прокуратурі наголошують, що будь-які військові об'єкти поблизу місця обстрілу відсутні, обстріл було здійснено, за попередніми даними, крилатою ракетою Х-22.

За процесуального керівництва прокурорів Біляївської окружної прокуратури розпочато досудове розслідування за фактом порушення законів та звичаїв війни (ч. 1 ст. 438 КК України).

ОСТАННЄ

Захисники України в ніч на 14 січня знищили або подавили 90 зі 116 засобів повітряного нападу росіян

Сили безпілотних систем уразили за добу 1247 ворожих цілей

Генштаб зафіксував впродовж доби 171 бойове зіткнення

Енергопостачання та опалення в Кривому Розі після масованої нічної атаки ворожих БпЛА відновлено

Двом громадянам України у Німеччині пред'явили звинувачення у намірі здійснити диверсію за наказом спецслужб РФ

Окупанти втратили впродовж доби 990 військовослужбовців - Генштаб

14 січня: Яке сьогодні свято, все про цей день

МЗС РФ викликало посла Польщі щоб заявити протест проти затримання російського археолога

Ворог просунувся поблизу села Лозова а також неподалік Степногірська та в ньому самому - DeepState

Ворог вразив ударними БпЛА інфраструктуру Кривого Рогу, масштабні відключення електрики та опалення

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА