16:44 25.05.2022

Мови про заморожування конфлікту бути не може - Подоляк

1 хв читати
Мови про заморожування конфлікту бути не може - Подоляк

Радник голови Офісу президента України Михайло Подоляк заявив, що мови про заморожування конфлікту бути не може.

"Не може бути й мови про заморожування конфлікту. По-перше, будь-яке заморожування - це війна, відкладена у часі. Масштабніша, кривавіша і більш підготовлена з боку агресора, який виконає роботу над помилками, звільнить і заарештує генералів, а на їхнє місце поставить бойовиків із досвідом сьогоднішньої війни. Ми, до речі, свою роботу над помилками також провели: Україна зробила висновки з Мінських домовленостей і тому не піде на Мінськ-3", - написав він у телеграм-каналі у середу.

Подоляк також зазначив, що "з початку війни свої будинки залишили вже 13 мільйонів українців. Ці люди не повернуться жити на окуповані території або сіру зону бойових дій. Чи збираються ті, хто закликає до заморожування війни, довічно утримувати наших переселенців?".

"Ніхто у світі не зацікавлений у тривалій війні. Ніхто не зацікавлений у продовольчій кризі. Але на сьогодні найкоротший шлях до завершення війни - зброя, санкції та фінансова допомога Україні", - написав він.

"Україні давали від трьох днів до декількох тижнів. Українці ж захистили Київ, звільнили три області і завершують звільнення четвертої. На сьогодні… пропонують нам подарувати Росії схід та південь. Дякуємо за пораду, але, мабуть, візьмемо допомогу зброєю", - заявив Подоляк.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА