17:38 03.03.2022

АМКУ призупинив розгляд скарг про порушення в публічних закупівлях на час воєнного стану

1 хв читати

Антимонопольний комітет України (АМКУ) призупинив розгляд скарг щодо порушень законодавства у сфері публічних закупівель, рішення щодо яких не були прийняті станом на 25 лютого 2022 року, та розміщення в електронній системі рішень щодо таких скарг, повідомив комітет у Телеграм-каналі.

Згідно з оприлюдненим у четвер повідомленням, це рішення стосується рішень про прийняття скарги до розгляду, рішення залишити її без розгляду, рішення за результатами розгляду скарги, а також інформацію щодо результатів її розгляду.

В АМКУ нагадали, що уряд постановою №169 від 28 лютого на час воєнного стану дозволив здійснювати оборонні та публічні закупівлі товарів, робіт та послуг без застосування процедури закупівлі та спрощених закупівель, як це передбачено законами "Про публічні закупівлі" та "Про оборонні закупівлі". Також уряд доручив державним замовникам у сфері оборони встановлювати переліки та обсяги оборонних закупівель, а для інших закупівель має бути ухвалено рішення органу управління держкомпанії або держустанови.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА