Інтерфакс-Україна
07:32 05.02.2022

Двоє харків'ян затримані за вимагання неіснуючого боргу $65 тис.

1 хв читати
Двоє харків'ян затримані за вимагання неіснуючого боргу $65 тис.

Харківські правоохоронці затримали двох чоловіків за підозрою у здирництві великої суми неіснуючого боргу.

"Наразі вирішується питання щодо обрання підозрюваним заходів у вигляді утримання під вартою", - повідомляє пресслужба Харківської облпрокуратури.

За даними досудового слідства, двоє харків'ян (28 років і 31 рік) у серпні минулого року познайомилися з 25-річним чоловіком, який захоплювався азартними іграми, та запропонували йому робити ставки на змагання. Вони пообіцяли новому знайомому, що у разі перемоги йому виплатять гроші, а у разі програшу – доведеться платити йому.

14 грудня минулого року "букмекери" повідомили гравця, що він нібито програв за ставками, які фактично не робилися, і тепер має віддати їм "борг" у сумі 65 тис. доларів. В іншому випадку фігуранти загрожували потерпілому фізичною розправою.

3 лютого потерпілий зустрівся з здирниками і передав їм частину необхідної суми (10 тис. доларів). Відразу після цього фігурантів було затримано у порядку ст.208 КПК України. Їм оголошено про підозру у вимаганні із загрозою заподіяння тяжких тілесних ушкоджень потерпілому, скоєному за попередньою змовою групою осіб (ч.2 ст.189 КК України).

 

 

ОСТАННЄ

Сибіга анонсував екстрене засідання ОБСЄ через російськи удари

Зеленський вніс до Ради подання про призначення Федорова міністром оборони

Суд продовжив арешт Шуфричу з можливістю внесення застави в 33 млн грн

Зеленський доручив СЗР надати партнерам нову інформацію щодо російського намагання розширити танкерний флот

Чотири танкери були атаковані дронами у Чорному морі – ЗМІ

Ворог просунувся на лиманському та слов'янському напрямку – DeepState

Війську передано 2,2 млн дронів різного типу за останні пів року - Шмигаль

Французькі слідчі знайшли гараж, де грабіжники ховали вкрадені з Лувру коштовності

Російського військового на позивний "Алтай", причетного до розстрілу українських військовополонених, засуджено до довічного ув'язнення

Шмигаль: у 30 разів було збільшено пряме фінансування бойових підрозділів у 2025р

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА